Beykoz Gençlik Spor şampiyonluk peşinde

  • 0
  • 8007
Beykoz Gençlik Spor şampiyonluk peşinde

Tekvando dalında bugüne değin birçok başarılara imza atmış bulunan Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü hafta sonunda büyük bir heyecan yaşayacak.

Osman Günaçtı yönetimindeki Tekvando Takımı 17-18 Kasım Tarihleri arasında Sarıyer Spor Salonunda gerçekleşecek olan İstanbul Büyükler Bay-Bayan Tekvando Şampiyonasında 2 sporcu ile temsil edilecek.

Osman Günaçtı Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada her sene büyük bir heyecan yaşanan ve müthiş mücadelelere sahne olan İl Şampiyonası için ciddi ve sıkı bir programla hazırlandıklarını söylerken," Yarın (Cuma) tartıya çıkacağız. Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü olarak Şampiyonaya 53 Kiloda Zeliha Durmuş ve 49 Kiloda Neslihan Korkmaz ile katılacağız. Şampiyonadan madalya ile döneceğimizi söyleyebilirim ancak madalyanın rengi ne olur bunu yapacağımız müsabakaların ardından göreceğiz. Kulübümüzü bu dalda temsil eden Zeliha Durmuş kardeşimiz 3 kez üst üste kilosunda İstanbul Şampiyonu olmuştu. Hafta sonunda da aynı başarıyı 4.kez tekrarlamak istiyoruz."şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı açıklamada hafta sonunda bir heyecanı da Tekvando Takımı ile yaşayacaklarını söylerken,"Ben Tekvando sporunda kulüp olarak birçok başarıları işitmekte idim. Şimdi bu başarı haberini ve sevincini kulüp başkanı olarak ta yaşamak istiyorum. Sporcularımıza ve antrenörleri Osman Günaçtı Hocamıza başarılar diliyorum. Allah'tan muvaffakiyet diliyorum" diye konuştu.

Haber Merkezi

Beykozspor Teknik Direktörü istifa etti
Önceki Beykozspor Teknik Direktörü istifa etti
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz