Beykoz gençliğinin merkezine son rötuşlar

  • Güncelleme: 06.12.2020 20:47
  • Okunma: 4275 kez
  • Yorum: 0
Yapımına Beykoz eski Belediye Başkanı Çelikbilek döneminde başlanan Gençlik Merkezi, kapılarını açmaya hazırlanıyor.
Beykoz gençliğinin merkezine son rötuşlar

Yücel Çelikbilek döneminde yapımına Soğuksu Gençlik Merkezi olarak başlanan daha sonra Çelikbilek'in vefatının ardından adının Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi olmasına karar verilen merkezde son rötuşlar yapılıyor.

Yakın zamanda Beykoz gençlerine kapılarını açacak olan gençlik merkezinin içerisinde birçok sosyal alan bulunuyor.

Çelikbilek'in adının verildiği gençlik merkezi, oturduğu mahallede yükselmeye devam ediyor.

Modern bir mekan olarak 5 katlı inşa edilen merkezde, 230 kişilik çok amaçlı salon, sesli ve sessiz kütüphane, kültür-sanat ve eğitim kursları için sınıflar, sergiler için fuaye alanı ve kafeterya yer alıyor. Mekanda kadınlar için fitness ve plates salonları da hazırlanıyor.

Tiyatro, sinema gösterimleri, konferanslar, seminer ve söyleşilere ev sahipliği yapacak mekanda gençler, ücretsiz internet hizmeti ve kütüphaneleriyle bilgi çağının imkânlarına kolayca ulaşacak.

Beykozlu gençlerin okul dışında vakit geçireceği alternatif bir mekan olan merkezin yakın zamanda tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

Beykoz Belediyesi sosyal medya hesabından Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi ile ilgili yaptığı paylaşımda, "İçeriden, dışarıdan, her açıdan harika bir mekan. Son rötuşlar yapılıyor, yakında buluşacağız gençler." ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz