Beykoz gençliği Murat Tanış’ı kaybetti

  • 26.12.2017 14:55
  • Güncelleme: 26.12.2017 15:55
  • Okunma: 16317 kez
  • Yorum: 3
Maydanoss Cafe Restaurant’ın eski sahiplerinden ve Beykoz gençliğinin sevilen isimlerinden Murat Tanış bekârlığa veda etti.
Beykoz gençliği Murat Tanış’ı kaybetti

Belgin Ocak ile hayatını birleştiren Murat Tanış’ın, Beykoz Belediyesi Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’ndeki salonda kıyılan nikâhına genç arkadaşları akın ederken, Tanış ve Ocak ailelerinin büyükleri de çiftlerin mutluluğuna tanıklık etti.

Belgin Ocak, nikâh şahitlerini arkadaşlarından seçerken, Murat Tanış’ın nikâh şahitliklerini ise KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ve Kadir Demircan üstlendi. Çiftlerin oldukça heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmayan merasimde nikâh memuru ilk oluru gelin hanımdan aldı.

Murat Tanış ile evlenmeye “evet” diyen Belgin Ocak için kopan alkış tufanının daha güçlüsü ise Murat tanış için yankılandı. Nikâh memuruna kimsenin baskısı altında kalmadan kendi isteğiyle evlendiğini beyan ederek, “evet” diyen Murat Tanış bekârlığa veda etti.

Çiftlerin onayının alınmasından sonra çiftlerin nikâh şahitlerde beyanda bulunduktan sonra nikah memur evlilik cüzdanını Belgin Ocak Tanış’a vererek yeni çiftlere mutluklar diledi.

Çiftler için daha sonra takı merasimi vardı. Konuklar ise yeni çiftlere hediyelerini takdim ve mutluluk dileklerini iletebilmek için dakikalarca kuyrukta beklemek zorunda kaldı.

Haber Merkezi    

   

Yorumlar (3 Yorum)

sezgin (5 yıl önce)

ömür boyu mutluluklar dilerim beykozun en sevilen en güzel insanı murat kardeşime

Vatan Kırımoğlu (5 yıl önce)

Murat Tanış'ı kaybetti deyince vefat etti sandım. Allah uzun ömürler versin. Kadir Demircan kardeşimizin de bekarlığa ne zaman veda edeceği de merak konusu. Umarım yakın bir gelecekte Kadir Demircan kardeşimizi de kaybettik (bekarlığa veda manasında) diye haberler okuruz.

Oğuz Şen (5 yıl önce)

Yüce Allah Bir Ömür boyu mutlu etsin İnşallah kıymetli abim

Yorum Yaz