Beykoz genç bir forvete yatırım yaptı

  • 0
  • 3167
Beykoz genç bir forvete yatırım yaptı

İstanbul Süper Amatör liginin iddialı takımlarından olan Beykoz 1908 A.Ş. de transfer edilen futbolcular açıklanmaya devam ediyor.

Boğaziçi ekibinde forvete genç bir yetenek takviyesi yapılırken Doğukan Çepni Sarı-Siyahlı ekip ile anlaştı.

Beykoz 1908 A.Ş. Asbaşkanı Sedat Kaba transferin netleşmesi sonrasında yaptığı açıklamada," Bu sezonki hedefimiz belli, bu kapsamda uzun lig maratonu için geniş alternatifli bir kadro kurduk. Doğukan Çepni santrafor mevkiinde görev yapan bir kardeşimiz. Geçen sezon Beyoğlu Yeniçarşıspor Genç Takımında görev yapan oyuncumuz inanıyorum ki takımımızda yer aldığı bölge için alternatifler arasında yerini alacak. Kendisine hoş geldin diyor sakatlığın olmadığı başarılı bir sezon temenni ediyorum " şeklinde konuştu.

Sarı-Siyahlı takımın yeni oyuncusu olan Doğukan Çepni, 2002 doğumlu ve futbola Ümraniye temsilcilerinden Çakmakspor'da forma giyerek başladı. Bu kulüpte oynadığı değişik yaş grubu takımlarının ardından Süper Lig takımlarından Kasımpaşaspor'un U19 Bölgesel Gelişim Ligi Takımına transfer olan Çepni, Beykoz'da kariyerinde yeni bir sayfa niyetinde olduğunu söylerken, " Beykoz gibi Türk Futbolunda iz bırakmış bir takıma gelmekten dolayı mutluyum. Burada çok tecrübeli abilerim var, İnşallah el birliği ile takımımızı bir üst lige taşıyacağız " diye konuştu.

Spor Servisi

Gümüşsuyuspor Mustafa Yazıcı ile anlaştı
Önceki Gümüşsuyuspor Mustafa Yazıcı ile anlaştı
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024