Beykoz, Futbolun Şehirleri'ne konuk oldu

  • Güncelleme: 25.06.2020 13:06
  • Okunma: 3297 kez
  • Yorum: 0
Bein Sport ekranlarında yayınlanan " Futbolun Şehirleri " adlı program bu hafta Beykoz'u konu edindi.
Beykoz, Futbolun Şehirleri'ne konuk oldu

Ülkenin değişik kentlerinde hem o kentin genel tanıtımını hem de sportif faaliyetlerini ekranlardan aktaran programın Beykoz çekimleri tamamlandı.

Beykoz ilçesinde değişik turistik mekanlarda yapılan çekimlerin ardından Beykoz Stadına geçen Bein Sport Ekibi, burada Beykoz Futbol Takımında forma giymiş 3 eski sporcuyu konuk etti.

Beykoz Takımında birlikte forma giymiş şampiyonluk yaşamış olan H. Ali Zengin, Mustafa Özdemir ve Recep Gürbaşak, futbolculuk dönemlerinde yaşadıkları anılarını program için bir kez daha ortaya koyarlarken, oldukça keyifli bir sohbet ortaya çıktı.Beykoz Stadındaki Kulüp Kupalarının, yanı sıra TFF 3.Lig'deki 3 Şampiyonluk Kupasının Yanı Sıra Türkiye Basketbol Liglerinin İlk Şampiyonluk Kupası ve Beykoz Tarihinin En önemli ve anlamlı kupası olan Atatürk Kupası izleyeciler için sohbet esnasında görüntülendi.

Çekimlerin son bölümünde ise Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ile Beykoz Spor Kulübü Müze Kurulu Üyesi ve Beykoz Sk Tarihi Araştırmacısı Gazeteci-Yazar Talip Ercan ile röportajlar gerçekleşti.

Bu çekimlerden önce ise programın formatı gereği Beykoz İlçesinde çeşitli sokak röportajlarının yanı sıra ilçenin tarihi-turistik ve doğal güzelliklerini yansıtan çekimler yapıldı. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile de bir röportaj gerçekleştirildi.

Program Pazartesi Akşamı Bein Sport 2 Kanalında Akşam Saat 22.00'de yayınlanacak.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Futbolun Şehirleri, Bein Sport