Beykoz Futbol Şenliğinde puan da yok, skor da

  • 0
  • 1695
Beykoz Futbol Şenliğinde puan da yok, skor da
Beykoz Futbol Şenliğinde puan da yok, skor da
Beykoz Futbol Şenliğinde puan da yok, skor da

Beykoz Kulüpler Birliği tarafından Gümüşsuyuspor tesislerinde düzenlenen U12 Yaş Grubu Futbol Şenliği ilk hafta açılış maçları ile başladı.

Gümüşsuyuspor Tesislerinde başta Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir olmak üzere Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulüp temsilcileri ve sporcu velilerinin katılım sağladığı ilk hafta ilk günü 3 maç ile başlamış oldu.

Puanların tutulmadığı skorların açıklanmadığı şenlikte çocukların ortaya koydukları futbol gelecek adına umut vericiydi.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Örnekköyspor ile Yenimahallespor arasındaki açılış maçı öncesinde yaptığı kısa konuşmada, değişik nedenlerden dolayı bu yaş kategorisinde müsabakaların oynanmadığına vurgu yaparken, "Beykoz Kulüpler Birliği olarak bu yaş grubunda çocukların tecrübe, maç deneyimi kazanması için bir turnuva düzenleme kararı aldık. Öncelikle belirtmek isterim ki puanların tutulmayacağı, sonuçların belirtilmeyeceği bir şenlik olacak. Zaten takımlarımız her biri zaten gönüllerimizin şampiyonudurlar. Katkı sunan, katılım sağlayan tüm kulüplere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Açılış konuşması, güne not düşülecek fotoğraf çekimi sonrasında ilk maç olan Örnekköyspor - Yenimahallespor müsabakası Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir'in ilk vuruşu ile başladı.

İlk güne ait bir notta Beykoz Yenimahallespor takımında iki kız futbolcunun forma giymesiydi.

Çocukları sahada mücadele ederken futbolcu velilerinin heyecanları dikkatlerden kaçmadı. Özellikle anneleri her atakta tabiri caizse hop oturup hop kalktılar.

Günün ikinci maçında Beykoz İshaklıspor ile Çubukluspor, son karşılaşmada ise Anadoluhisarı İdmanyurdsupor ile Kavacıkspor takımları sahaya çıktılar.

Spor Servisi

Beykoz halkına evde sağlık hizmeti
Önceki Beykoz halkına evde sağlık hizmeti
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz