Beykoz futbol camiasından bir vefa örneği daha

  • 0
  • 2483
Beykoz futbol camiasından bir vefa örneği daha
Beykoz futbol camiasından bir vefa örneği daha
Beykoz futbol camiasından bir vefa örneği daha

Beykoz futbol camiasının duayen isimlerinden olan ve geçtiğimiz haftalarda kaybettiğimiz Merhum Yusuf Dinç’in anısına BİSK tarafından düzenlenen futbol turnuvası başladı.

Anadoluhisarı’nda bulunan Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Stadında 4 Beykoz ilçe temsilcisinin katılımı ile düzenlenen turnuvayı ilçe spor camiasının tanınmış simaları da takip etti.

İlk maçların ardından Beykoz Elmalıspor’u 2-1 mağlup eden Çiğdemspor ile Beykoz Yenimahallespor’u 2-0 yenen Andoluhisarı İdmanyurduspor Takımları bu hafta sonunda final maçı oynamaya hak kazanırken günü mağlubiyet ile kapatan takımlar ise üçüncülük dördüncülük maçına çıkacaklar.

Bu arada bu anlamlı turnuvanın final günü maç programı da Beykoz Kulüpler Birliği taarfından açıklandı. Buna göre 27 Şubat Pazar günü Saat 12.30’da Beykoz Elmalıspor ile Beykoz Yenimahallespor takımları üçüncülük maçına çıkacaklar.

Bu karşılaşmanın ardında ilk maçlarından rakiplerini mağlup eden Çiğdemspor ile Anadoluhisarı İdmanyurduspor Takımları Saat 14.30’da final maçına çıkacaklar.

Hafta sonunda Anadoluhisarı Spor Akademisi Stadında oldukça duygusal anların yaşandığı bir turnuva açılışı vardı. Merhum Yusuf Dinç’in Kızı Nurcan Dinç San ile oğlu Atakan Dinç’in de katılım sağladığı açılış gününde Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir yaptığı konuşma ile yakın çalışma arkadaşı Yusuf Dinç’e vefa duygularını gösterme düşüncesinde olduklarını söylerken katılımcı takımlara ise teşekkürlerini iletti.

Merhumun Kızı Nurcan Dinç San ise turnuvayı organize eden Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini iletirken ardından Sosyal Medya Hesabından şu paylaşımda bulundu…

”Vefa güzel bir karakter örneğidir… Bugün vefanın güzel bir örneğini yaşıyoruz… Ruhun Şad olsun babam, Allah’ın Rahmeti üzerine olsun… Dostların, sevenlerin seni hiç unutmayacak ...”

Spor Servisi

Diyeceğim o ki,
Önceki Diyeceğim o ki,
Beykoz'da elektrik kesintisi (8-9 Aralık)
Sonraki Beykoz'da elektrik kesintisi (8-9 Aralık)