Spor

Beykoz Fransa'ya çıkarma yaptı

Beykoz Fransa'ya çıkarma yaptı
12.06.2016 14:02
| | |
8409

Foto galeri

Euro 2016 D Grubu ilk maçında Hırvatistan ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımımızı tanıdık yüzler de destekleyecek.

Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti ve İspanya ile birlikte Euro 2016 D Grubu'nda yer alan A Milli Futbol Takımımız, 12 Haziran Pazar (Bugün) Saat 16.00'da Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek.

Fransa'da devam eden turnuvadan başarılı bir şekilde dönmek isteyen Türkiye, ilk maçını Başkent Paris'teki Parc des Princes Stadı'nda oynayacak. İsveçli hakem Jonas Eriksson'un yöneteceği karşılaşmada Beykoz'dan da tanıdık simalar yer alacak. Beykoz Kayamakmı Ahmet Katırcı ile birlikte Fransa'da bulunan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, A Millilerin ilk maçını stattan izleyecek. Beykoz'un iki sevilen yöneticisi beraberindeki heyetle A Milli Takıma Fransa'da destek verirken, D Grubu'nun ilk maçında Ay-Yıldızlı takımımıza uğur getirmeye çalışacak.

‘Ahmet Katırcı-Yücel Çelikbilek çifti, ilçedeki uyumlu birlikteliğini Fransa’ya taşıdı’

Beykoz’da iyi bir ikili oluşturan Ahmet Katırcı ile Yücel Çelikbilek, ilk kez birlikte ilçe dışında bir maç izleyecek. Daha önce oğlu Beşiktaşlı olduğu için Trabzon ve Beşiktaş’ın maçlarını stattan takip eden Kaymakam Ahmet Katırcı, bu kez yanında Yücel Çelikbilek ile birlikte A Milli Futbol Takımını destekleyecek. Kendisi de iyi bir Beşiktaşlı olan Yücel Çelikbilek ise Fransa’daki karşılaşmada, beraberindeki Beykoz heyetiyle birlikte A Milli Futbol Takımının başarısı için tribünlerdeki yerini alacak.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Euro 2016, A Milli Futbol Takımı, Paris

reklam
3 Yorum
ismail cenk şengil18.06.2016 20:25:37

bari bayrağı birisi ütüleseydi....

uğur12.06.2016 23:35:48

Halkın vergileriyle keyfi gezi düzenlenmesi hoş görülecek bir durum değildir.

Ali Turkoglu12.06.2016 14:17:17

Dostlar; Sn Baskan ve Kaymakam Beq bu geziyi kamu kaynaklarindan degilde maliyetini kendileri karsilayarak organize etmis iseler sozumuz olamaz. Amma TC mizde ve dahi belediyelerde sosyal faaliyet vs harcama kalemleri olusturularak colup-cocuk mac izlemeye gidenlerin bu isguzarliklarini fakir Beykozlularin iyi analiz etmesini salik veriyorum.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"