Beykoz fırtınaya teslim oldu…

  • Güncelleme: 29.12.2016 16:55
  • Okunma: 7491 kez
  • Yorum: 0
İstanbul’da şiddetli fırtına Beykoz’u derinden etkiledi. Beykoz’un çeşitli bölgelerinde evlerin çatıları uçtu. Bir kişide çatıdan düşerek can verdi.
Beykoz fırtınaya teslim oldu…

Kavacık Hıdiv Kasrı bölgesinde bir evin çatısı uçtu, altında 3 araba kaldı. Beykoz Şahinkaya’da evinin çatısına çıkan Fezai Yıldırım çatıdan düşerek can verdi. Son olarak da Beykoz Yenimahalle’de inşaat halinde olan bir evin çatısı uçtu.

Yenimahalle’de meydana gelen olayda her hangi bir can kaybı ve yaralı olmazken, Muhtar Nevzat Cebeci’nin verdiği bilgilere göre bir evin balkonu ve bir duvarda çökme meydana geldi. Ağaçlarında devrildiği bildirildi.

Öte yandan olay sonrası yerel yöneticilerin devreye girdiğini söyleyen Yenimahalle Muhtarı nevzat Cebesi, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, “vatandaşlarımız mağdur oldu. Devletimiz harekete geçti. Yaralar sarılacaktır. Öncelikle Sayın Kaymakamımız Ahmet Katırcı’ya, Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Kaşıtoğlu ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi’ye teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz