Beykoz Fen Lisesi'ne BEDES katkılarıyla teknoloji laboratuvarı

  • 0
  • 1289
Beykoz Fen Lisesi'ne BEDES katkılarıyla teknoloji laboratuvarı
Beykoz Fen Lisesi'ne BEDES katkılarıyla teknoloji laboratuvarı
Beykoz Fen Lisesi'ne BEDES katkılarıyla teknoloji laboratuvarı

Beykoz Eğitim Destek Derneği'nin katkılarıyla Beykoz Fen Lisesi'ne teknoloji laboratuvar kazandırıldı.

Özlem ve Yücel Türkay'ın ana sponsorluğu ve Beykoz Eğitime Destek Derneği'nin katkılarıyla Beykoz Fen Lisesi'nde kurulan teknoloji laboratuvarının açılışı yapıldı.

Beykoz’un tanınmış sivil toplum kuruluşu gönüllülerinden Gülay Demirel’in Başkanlığını üstlendiği Beykoz Eğitime Destek Derneği’nin katkılarıyla Özlem Türkay ve Yücel Türkay'ın sponsorluğunda Türkay kardeşlerin anne ve babalarının isimlerini taşıyan Yüksel-Cezmi Türkay Teknoloji Laboratuvarı Beykoz Fen Lisesi’nde açıldı.

Beykoz Fen Lisesi’nde gerçekleşen açılış programı, kurdele kesimi ile başladı.

Kurdele kesimi sırasında, Dernek Başkanı Gülay Demirel, Cumhuriyet’in 100. yılına armağan ettikleri teknoloji laboratuvarını gezmek üzere misafirlerini sınıfa davet etti.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Beykoz Fen Lisesi Müdürü Ahmet Köse laboratuvarın yapımı ve liseye kazandırılması sürecinde gösterdikleri gayretler için BEDES Başkanı Gülay Demirel ve Özlem ve Yücel Türkay'a teşekkür etti.

BEDES Başkanı Gülay Demirel ve Özlem Türkay günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını gerçekleştirerek laboratuvardan çok daha fazla öğrencinin istifade etmesi temennisinde bulundu.

Demirel ve Türkay’ın konuşmalarının ardından günün anısına BEDES Başkanı Gülay Demirel ve Beykoz Fen Lisesi adına Müdür Yardımcısı Burcu Atay, Teknoloji Laboratuvarı’nın bağışçısı Özlem Türkay’a çiçek takdim etti.

Haber Merkezi

Beykoz'un yeni dönem mahalle muhtarları belli oldu
Önceki Beykoz'un yeni dönem mahalle muhtarları belli oldu
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz