Son Dakika

Beykoz evinde şansız günündeydi: 26-27

  • 0
  • 1995
Beykoz evinde şansız günündeydi: 26-27

Süper Ligde iki takımın mücadeleleri her zaman büyük bir çekişmeye sahne oldu.

Ligde namağlup durumda olan Beşiktaş karşısında heyecanı son dakikaya kadar taşıyan Beykoz Belediyesi ligdeki ikinci yenilgisini Antalya deplasmanı sonrasında evinde almış oldu.

İlkyarıyı Beşiktaş 14-12 Önde kapatırken Doğukan Keser attığı goller ile takımını sırtlayan isim idi.

Maçın yıldızlaşan isimleri Beykoz Belediyesi GSK Takımında Kaleci Burak Turan konuk takımda ise Kaleci Yağız Öksüzcük ile 9 gole imzasını atan Doğukan Keser idi. Müsabakaya ait bir notta 9 kez gösterilen 7 metre atışından sadece 3 golün çıkması idi.

Maçın en farklı anı ise 21. Dakikada Beşiktaş'ın 11-8 ile 3 gol avantajı yaşaması ile geldi. İlk yarıda 2 kez beraberlik anları yaşanırken (6-6 ve 7-7), ikinci yarıda beraberliklerin yanı sıra bir ev sahibi takım, bir konuk Beşiktaş'ın beraberlikle geçen anları vardı.

Beykoz Belediyespor 27-26 ile geriye düştüğü anlarda son 49 saniyede Gürkan Soğukpınar'ın auta giden şutu ile beraberlik şansını geri teperken son 10 saniyede topu iyi saklayan Beşiktaş son hücumdan boş dönse de aynı anda çalan düdük ile liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.

Salon: Recep Şahin Köktürk Spor Salonu

Hakemler: Alparslan Korkmaz-Bilal Karaman

Beykoz Belediyesi GSK: Burak Turan (Mehmet Emre-Murat Varlı), Ozan Erdoğan 3, Tahir İlkbahar 2, Ömür Pehlivan 3, Gürkan Soğukpınar 4, Samet Kanberoğlu 4, Çağlayan Öztürk 4, Alper Aydın, İlkan Keleşoğlu 2, Fatih Ateş, Alperen Arabacı 3, Ömer Faruk Güldal 1, Salih Uludağ, Ali Mercan

Antrenör: Mesut Ilgın

Beşiktaş: Yağız Öksüzcük, (Mirhan Kasarcı, Enis Yatkın), Emre Keskin 2, Baran Nalbantoğlu, Yakup Yaşar Simsar 5, Ömer Ozan Arifoğlu, Genco İlanç, Nikola Crnoğlavac 5, Enis Harun Hacıoğlu 2, Gökay Bilim 1, Doğukan Keser 9, Şevket Yağmuroğlu, Emre Engin, Vladimir Bojanıc 3, Mehmet Ali Karadurmuş

Antrenör: Mehmet Korel Koral

İlk Yarı Sonucu: 12-14 (Beşiktaş)

2 Dakika Cezalılar: Fatih, Burak, İlkan, Ömer Faruk, Alperen (Beykoz Bld.Gsk), Vladimir (2), Harun, Ozan Arifoğlu (Beşiktaş)

Sarı Kartlar: Ozan Arifoğlu, Crnuglavac, Harun / Çağlayan, İlkan, Gürkan

7 Metre Atışları: Samet Kanberoğlu (2 Kaçırdı), Harun Hacıoğlu (1 Kaçırdı), Emre Keskin (1 Kaçırdı), Crnoglavac (2 Gol 1 Kaçırdı), Gökay (1 Gol), Doğukan (1 Kaçırdı)

Spor Servisi

Doğduğun yer mi, doyduğun yer mi?
Önceki Doğduğun yer mi, doyduğun yer mi?
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer