Güncel

Beykoz emniyetinden okul uygulaması

Beykoz emniyetinden okul uygulaması
10.09.2018 20:35
| | |
7449

Foto galeri

2018-2019 Eğitim öğretim yılı ilkokul 1. sınıflar için başladı. Emniyet, Barbaros Hayrettin Paşa Endüstri Meslek Lisesi önünde uygulama yaptı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, okul önleri ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

2018 -2019 Eğitim öğretim yılı bugün 1. sınıflar için başladı. Okulların açılması ile birlikte İstanbul Emniyet Müdürlüğü de okul çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

İl genelinde olduğu gibi Beykoz'un birçok noktasında uygulama yapan polis ekipleri okul çevresinde bekleyen ya da şüpheli olan şahısları, gerekli kontrollerin ardından okul çevresinden uzaklaştırdı. 

Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Endüstri Meslek Lisesi önünde yapılan uygulamaya Narkotik Timleri, Mobil Okul Timleri (MOT), Toplum Destekli Polis ekipleri ve Yunus polisleri olmak üzere çok sayıda polis ekibi katıldı.

İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan'ın talimatları İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç'in koordinasyonunda gerçekleştirilen uygulamalar akşam saatlerine kadar devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Beykoz Emniyet Müdürlüğü, Müdür, Hüseyin Güleç

1 Yorum
Anonim15.09.2018 02:43:10

Bu uygulamayı asıl Şehit Ömer Halisdemir Endüstri Meslek Lisesinin (Eski adıyla Şahinkaya Endüstri Meslek Lisesi) çevresinde yapmaları gerekli. Geçen bonzai içen çocuk gördüm. Şehit Ömer Halisdemir Endüstri Meslek Lisesi Türkiye'nin en kötü lisesi gerçekten.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"