Güncel

Beykoz Emniyetinde hem iftar hem veda vardı

Beykoz Emniyetinde hem iftar hem veda vardı
24.06.2016 00:29
| | |
8651

Foto galeri

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları Hıdiv Kasrı’ndaki iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemekte emekli olan polislere de plaket verildi...

Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme Derneği, Acarlar Şirketler Topluluğu’nun destekleriyle emniyet mensuplarına iftar yemeği verdi. Yemeğe; Dernek Başkanı Birzat Mermer, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam ve Acarlar Şirketler Topluluğu’nu temsilen Acarlar Volkswagen Genel Müdürü Şener Acar’ın yanı sıra emniyet amirleri ve aileleri katıldı.

Yaklaşık 500 kişinin hazır bulunduğu yemeğe emniyet mensupları eşleri ve çocukları ile birlikte geldi.    Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme Derneği Başkanı Birzat Mermer’in, emniyet camiası olarak her yıl iftar programında bir araya geldiklerini ifade ettiği yemekte, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam’da katkıları nedeniyle Acarlar Şirketler Topluluğu camiasına ve Metin Acar’a teşekkür ettiğini söyledi.

İftar yemeğinin ardından Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden emekli olan, Nihat Yavuz, Bayram Kurak, Mustafa Kahveci ve Savaş Uzun’dan oluşan dört kişiye teşekkür plaketi verildi.

Yapılan mini plaket töreninin ardından emniyet mensupları karşılıklı sohbet ederek hasret giderdi. Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam ise katılımları nedeniyle tüm emniyet mensuplarına ayrı ayrı teşekkür etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme Derneği, Emniyet, İftar, Birzat Mermer, Mehmet Sururi Saydam

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"