Son Dakika

Beykoz Emniyeti'nin stres turnuvası

  • 0
  • 6605
Beykoz Emniyeti'nin stres turnuvası
Beykoz Emniyeti'nin stres turnuvası
Beykoz Emniyeti'nin stres turnuvası

Beykoz İlçe Spor Müdürlüğü, Emniyet teşkilatı için bir futbol turnuvası düzenledi. Turnuvaya Emniyet içi birimler katıldı.

Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171. Yıldönümü ve yaşanan terör olayları nedeniyle oldukça gergin olan Emniyet Mensuplarının bir nebze olsun stresten uzaklaşmaları amacıyla düzenlenen turnuva Çiğdem Mahallesi'ndeki OMKA Tesisleri'nde yapıldı.

Turnuvayı, kutsal vatan topraklarının dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletin huzuru ve güvenliği için fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171. yılı münasebetiyle organize ettiklerini kaydeden İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Beykoz'da ilk defa düzenlenen böyle bir turnuva düzenlendi" dedi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü birimler arası futbol turnuvası yarı finali Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Akademi Stadı'nda, Beykoz Asayiş ve Beykoz Karakol takımları arasındaki final maçı ise Çubuklu OMKA Tesisleri'nde oynandı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük'ün katılımcılara kısa bir değerlendirme yaptığı konuşmasında, bu tür aktivitelerin futbolun yanı sıra diğer branşlarda da yapılmasını planladığını belirtti.

Şampiyon olan asayiş takımını da tebrik eden Küçük, kupa törenine katılan, Beykoz İlçe Emniyet Müdür Vekili Alper Kolay'a ve Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir'e de teşekkür etti.

Haber Merkezi

Meclis Üyelerine maaş bağlanacak mı
Önceki Meclis Üyelerine maaş bağlanacak mı
Kavacıkspor Beykoz’a puanla dönmek istiyor
Sonraki Kavacıkspor Beykoz’a puanla dönmek istiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz