Beykoz emniyeti ile TAMEV el ele

  • 0
  • 6113
Beykoz emniyeti ile TAMEV el ele
Beykoz emniyeti ile TAMEV el ele
Beykoz emniyeti ile TAMEV el ele

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Toplumsal Açlıkla Mücadele Derneği, ilçedeki ilkokul çocuklarına karşı suça karşı bilinçlendirme çalışması yaptı.

Toplumsal Açlıkla Mücadele Derneği'nin projesi ve Beykoz Toplum Destekli Polis Bürosunun destek verdiği çalışmayla İshaklı Mahallesi'ndeki ilkokul çocuklarına karne tatilinden önce suça karşı bilinçlendirme çalışması yapıldı.

Toplumsal Açlıkla Mücadele Derneği Başkanı Nuray Marçak, Beykoz Gönüllüsü Elif Çelik ve Beykoz Toplum Destekli Polis Bürosu Memurlarından Selçuk Küçük, İshaklı İlkokulu'nda miniklerle bir araya geldi.

Polis memuru Küçük, herhangi bir suçla karşı karşıya gelindiğinde nasıl tepki gösterilmesi gerektiği yönünde çocuklarla karşılı sohbet şeklinde bilgilendirme çalışması yaparken, TAMEV Gönüllüsü Elif Çelik'te suça karşı bilinçlendirme ve bu bilincin geleceğe etkileri noktasında birikimlerini minik öğrencilere aktardı.

Karne tatili öncesinde yapılan etkinliğin ardından TAMEV yetkilileri okul yöneticileri ile bir araya gelerek maddi ve manevi eksikler noktasında fikir alışverişinde bulundu.

TAMEV gönüllüleri etkinliğin ardından okul bahçesinde minik öğrencilerin oyunlarına da ortak oldu.

Haber Merkezi

Beykoz'da dolandırıcılık farklı boyutlara ulaştı
Önceki Beykoz'da dolandırıcılık farklı boyutlara ulaştı
Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Sonraki Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz