Beykoz Emniyet Müdürü basın mensuplarıyla bir araya geldi

  • 0
  • 14531
Beykoz Emniyet Müdürü basın mensuplarıyla bir araya geldi
Beykoz Emniyet Müdürü basın mensuplarıyla bir araya geldi

Kısa süre önce Beykoz İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Hakan Öztürk, İlçe Emniyet Müdürlüğünde basın temsilcilerini konuk etti.

Eskişehirli olan yeni müdür Öztürk, Elazığ'daki şark görevinin ardından Beykoz'da görevine başlamıştı. İstanbul'da önceki yıllarda da görev yapan ve Beykoz’u bu kapsamda tanıdığını belirten Öztürk resmi verilere göre Beykoz'un sakin bir ilçe olduğunu kaydetti. Basın temsilcileri ile gayet nezih bir ortamda gerçekleşen sohbette olumlu bir izlenim bırakan Öztürk toplantıda ilçeye ait bazı verileri de paylaştı. Vatandaşların kendilerini güven içinde hissetmeleri için görevli memurlarının yoğun bölgelerde devriye gerçekleştirdiklerini söyleyen Öztürk, bu kapsamda yeni yapılan Beykoz sahilindeki sayılarının yüksek olduğunu, yaz döneminin sona ermesi ile birlikte polis ve bekçilerin mahallelerdeki görevlerine devriyelerine döneceklerini söyledi.

Beykoz İlçesinin oldukça geniş bir alana yayılmış sorumluluk bölgeleri içerdiğine vurgu yapan Öztürk, bu nedenle olaylara ve çağrılara müdahale etmelerindeki zaman diliminin yüksek çıkabildiğini bunu en kısa süreye indirme yönünde olacaklarını söyledi. Okulların açılması ile birlikte Okul Müdürleri ile birlikte koordineli bir çalışma yürüttüklerini ve bazı hassas okul önlerine önlemleri daha da sıklaştırdıklarını söyleyen Öztürk buralarda hiçbir olumsuzluğa izin vermeyeceklerini söyledi. Haber Merkezi

İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Önceki İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi