Beykoz Emniyet güçlerinden uyuşturucu operasyonu

  • 0
  • 28211
Beykoz Emniyet güçlerinden uyuşturucu operasyonu
Beykoz Emniyet güçlerinden uyuşturucu operasyonu
Beykoz Emniyet güçlerinden uyuşturucu operasyonu

Okulların açılmasının ardından, 'uyuşturucu kullanımı arttı' şeklindeki söylemler üzerine harekete geçen Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Gümüşsuyu Mahallesinde bir eve operasyon düzenledi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Beykoz halkının huzur ve güvenliğinin sağlanması, suçla mücadele ve suçluların yakalanmasına yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında Gümüşsuyu Mahallesi’nde uyuşturucu operasyonu düzenledi.

Beykoz Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipleri,  Gümüşsuyu  Mahallesi içerisinde Narkotik Suçlarla Mücadele,  Uyuşturucu madde Ticareti ve Uyuşturucu Madde Kullanımına ilişikin operasyonlarına bir yenisini ekledi.

Yapılan fiziki takip neticesinde Gümüşsuyu Mahalllesi’nde, İ.K.Ö, İ.A. ve M.E.Ş. şüphjeli sıfatıyla gözaltına alındı.

Beykoz Cumhuriyet Savcılığından alınan gerekli izinlerle yapılan ikamet aramalarında, yaklaşık 3 kg. uyuşturucu madde, 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet şarjör, 1 adet hassas terazi, alüminyum folyo ve çok sayıda boş şeffaf poşet ele geçirildi.

Şüpheli şahısların gerekli işlemler yapıldıktan sonra, Uyuşturucu Madde Ticaretinden Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildikleri belirtildi.

Haber Merkezi

Beykoz 2. Asliye Ceza Mahkemesi kararını verdi, beraat
Önceki Beykoz 2. Asliye Ceza Mahkemesi kararını verdi, beraat
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti