Beykoz Elmalıspor’da Sabri Çiçek dönemi başladı

  • 0
  • 4697
Beykoz Elmalıspor’da Sabri Çiçek dönemi başladı

Beykoz’u İstanbul 1. Amatör Ligde temsil eden Elmalı Spor Kulübü’nde 2023 - 24 sezonu için Teknik Sorumlu Sabri Çiçek oldu.

Bordo-Yeşilli ekip ile masaya oturan deneyimli antrenör anlaşmaya varırken Kulüp Başkanı Adem Ünal ve Genel Kaptan aynı zamanda takım kaptanı da olan Fırat Uzun ile yeni sezona ilişkin ilk değerlendirme sıcağı sıcağına yapıldı.

Sabri Çiçek ile yapılan görüşme sonrası atılan sembolik imzanın ardından açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Adem Ünal, "bilindiği üzere uzun yıllardır kısıtlı imkanlarla mahallemizi liglerde temsil etme gayretindeyiz. Yeni sezon yapılanması kapsamında önceki sezonlarda 5 kez birlikte bizlerle olan Sabri Çiçek ile anlaşmaya vardık.” dedi.

Ellerinde yıllardır birlikte oynadıkları iskelet kadro olduğunu ifade eden Ünal, “tabii ki bu kadroya yeni isimleri de monte edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de antrenmanlara başlayacağız. Yeni sezonun tüm takımlar için hayırlı uğurlu olmasını, hak edenin hakkı ile kazanacağı maçlar ile geçmesini diliyoruz" şeklinde konuştu.

Beykoz temsilcisinde 6. sezonu için dönüş yapan Sabri Çiçek ise bildiği bir camiaya döndüğünü ve yabancılık çekmeyeceğini ifade ederek, “takımdaki birçok isim ile geçmiş sezonlarda beraber çalışmıştık. Bu anlaşma her iki taraf için de hayırlı olsun" cümlelerine yer verdi.

Spor Servisi

Ortaçeşmesporda Nalbantoğlu dönemi yeniden başladı
Önceki Ortaçeşmesporda Nalbantoğlu dönemi yeniden başladı
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti