Beykoz Elmalıspor’da peş peşe imzalar

  • 0
  • 3291
Beykoz Elmalıspor’da peş peşe imzalar
Beykoz Elmalıspor’da peş peşe imzalar

İstanbul 1. Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden olan Elmalıspor'da yeni sezon için hareketli günler yaşanıyor.

İç transferde üst üste anlaşmaların yapılması yönetim ve Başkan Adem Ünal’ın in rahat bir nefes almasına yol açtı.

Geçen sezonki kadrosunu koruma kararı alan yönetim ayrıca dış transferde 7-8 oyuncuyu listesine aldı.

Bu oyuncular ile kurulan temasların ardından Yusuf Furtuna, Beykoz Göllüspor'dan Hakan Gül, Afganistan uyruklu Habib Hekimoğlu ve Gümüşsuyuspor'dan Murat Kök ile anlaşmaya varıldı.

Beykoz Elmalıspor iç transfer görüşmelerinin ardından Bilalcan Ertop, Kağan Gümüş, Barış Bıçakçı, İsmail Can Makas, Fırat Uzun, başta olmaz üzere tüm futbolcuları ile anlaşmaya vardı.

Bordo-Yeşilli Ekibin Başkanı Adem Ünal, uzun yıllardır yapılan fedakarlıklarla Elmalı Mahallesini İstanbul Amatör Liglerinde temsil ettiklerine vurgu yaparken, "Tabii ki bundan gayet mutluyuz, ancak bir konu daha var ki idman yapacak sahamızın olmaması. Bu konuda bu güne değin birçok girişimlerimiz olsa da maalesef sonuç alamadık. İnşallah sahamızın olduğu günleri görmek camiamıza nasip olur" diye konuştu.

Beykoz Elmalıspor olarak mecbur kalmadıkça mevcut kadrolarında fazlaca oynama yapamadıklarını söyleyen Başkan Adem Ünal, "Bu nedenle kadromuza dahil olan isimler mevcut ortamı da bildiğinden, yönetim anlayışımızın da farkında olduklarından ayrılmak istemiyor. Liglerde düşmek de var çıkmak da önemli olan sahaya en iyisini yansıtma düşüncesinde olmak. Bizde bu anlamda bir baskı da olmadı, olmayacak da. Yeni sezona da her takım gibi iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bunun için de çok çalışmamız ve fedakarlık yapmamız gerekmekte" dedi.

Spor Servisi

CHP Beykoz Teşkilatından vapurla zafer kutlaması
Önceki CHP Beykoz Teşkilatından vapurla zafer kutlaması
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi