Beykoz Elmalıspor Çetin Aksu ile davam edecek

  • 0
  • 1369
Beykoz Elmalıspor Çetin Aksu ile davam edecek

İstanbul 1. Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Elmalıspor 2022-23 Sezonu için takımı bir kez daha Çetin Aksu'ya teslim etti.

Beykoz Elmalıspor Kulüp Başkanı Adem Ünal ve Genel Kaptan Fırat Uzun ile bu seneye ait planlama için ile bir araya gelen Çetin Aksu, yeni sezon da takımda görev yapmayı kabul etti. Bordo-Yeşilli Ekibin Başkanı Adem Ünal anlaşmanın netleşmesi sonrasında yaptığı açıklamada, "Beykoz Elmalıspor olarak kendi yağımız ile kavrulma gayretinde olan bir kulübüz. Günümüzde bir spor kulübünde hangi pozisyonda olunursa olunsun görev yapmak adeta ateşten bir gömleği giymek anlamı taşımakta. Dolayısı ile Allah hem bizlere hem de aynı pozisyonda görev yapanlara kolaylıklar versin" ifadelerine yer verdi.

 

Başkan Ünal, "Bu sezon da takımımızı Çetin Aksu Hocamıza teslim ettik...zaten kendisi kulüp yapımızı en iyi bilenlerden biri, o bizi, biz de onu tanıyoruz. Anlaşma her iki taraf için de hayırlı olsun. Efsane Merhum Başkanımız Yusuf Dinç'ten teslim aldığımız bu bayrağı kesinlikle yere düşürmeden dalgalandırmaya devam edeceğiz" dedi.
Beykoz Elmalıspor ile tekrar anlaşmaya varan Çetin Aksu ise sembolik imza atma anı sonrasında yeni sezonda kadroda zaten bildiği, beraber çalıştığı isimlerin olduğunu söylerken, "Birkaç nokta transfer yaparsak kadromuzu oluşturmuş oluruz. Bu konuda bazı futbolcular listemizde var, Başkanımız ile istişare ederek son kararımızı vereceğiz" Şeklinde konuştu.
Spor Servisi

Çavuşbaşıspor Ukrayna’dan stoper transfer etti
Önceki Çavuşbaşıspor Ukrayna’dan stoper transfer etti
Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Sonraki Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı