Beykoz Elmalı Spor Yönetiminden radikal karar

  • 0
  • 4353
Beykoz Elmalı Spor Yönetiminden radikal karar
Beykoz Elmalı Spor Yönetiminden radikal karar

Uzun yıllar Beykoz’u İstanbul Amatör Liglerinde temsil eden Elmalıspor 2023-24 Sezonunda mücadele ettiği İstanbul 1. Amatör Lig 15. Grubunda kalan maçlarına çıkmama kararı aldı.

Bordo-Yeşilli Ekipte Kulüp Başkanı Adem Ünal imzalı kamuoyuna yapılan açıklamada ligden çekilmenin gerekçeleri de açıklandı. İşte Beykoz Elmalı Spor Kulübünün Sosyal Medya Hesaplarından yapmış olduğu paylaşım;

 Beykoz Elmalı Spor Kulübümüz İstanbul 1. Amatör Lig 15. Grupta mücadele etmektedir.

Büyük emeklerle bir takım kuruyoruz, hep birlikte bir çaba harcıyoruz, zamanımızı harcıyoruz. Maddi manevi tüm zorluklara karşı çırpınırken tüm emeklerimizi kural bilmeyen acemi hakemlerin yok etmesini, bir sezonluk emeğimizi 1 saniyede çalmasını kabul etmiyoruz.

Hakemlerimizin ‘’BEYKOZ’’ takımlarına bakış açısını kabul etmiyoruz. Futbolun en önemli aktörleri olan biz amatörlerin maçlarına sağlıkçı verilmemesini kabul etmiyoruz.

Tüm yaşanan bu olumsuz olaylardan dolayı Futbol A Takımızı ligden çekildiğini Tüm Kamuoyuna üzülerek bildiririz.

Saygılarımızla.

Beykoz Elmalı Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Beykoz Elmalıspor 2023-24 Sezonunda A Takımlar düzeyinde ligden çekilen ikinci Beykoz İlçe Temsilcisi oldu. Daha önce de Beykoz'un İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden Ortaçeşmespor Ligden çekildiğini duyurarak, kalan maçlarına çıkmayacağını açıklamıştı.

Spor Servisi

Grup lideri Çavuşbaşı deplasmandan beraberlik getirdi: 2-2
Önceki Grup lideri Çavuşbaşı deplasmandan beraberlik getirdi: 2-2
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı