Toplum

Beykoz Elmalı Kavşağı'na korkunç kaza

Beykoz Elmalı Kavşağı'na korkunç kaza
21.04.2016 12:24
| | |
28060

Beykoz'un sorunlu bölgelerinden olan Elmalı Kavşağı'nda yine kaza oldu. Mıcır yüklü hafriyat komyonu iki aracı altına aldı.

Elmalı Kavşağı'nda Beykoz yönüne devam eden 34 HJ 7290 plakalı Scani markalı tır kamyonu aşırı  suratlı girdiği virajda iki aracı altına aldı.

İlk etapta İSKİ'nin iş makinesini vurarak deviren  tır kamyonu daha sonra 34 ZA 0208 plakalı aracı altına alarak sürükledi.  

Mıcır yüklü kamyon yolu cehenneme çevirdi....

Elmalı Kavşağı'nda Akbaba Beykoz yönüne doğru yokuş aşağıya inen mıcır yüklü hafriyat kamyonu önce 24 Nisan günü yapılacak olan 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu için yol kenarında çalışan İSKİ'ye ait iş makinesini devirdi, ardında yine güzergahında olan başka bir aracı altına alarak sürükledi.

Yaşanan olayda dört kişi yaralandı... İki kişinin dumunun ağır olduğu bildirilirken, iş makinesinin operatörü ve 34 ZA 0208 plakalı aracın şoförü yaralandı...

Yaralılar Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.... Nihat Ek ve Kürşat Karasu Beykoz Devlet Hastanesi'nde gözetim altında oldukları ve yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı kaydedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Trafik Kazası, Elmalı Kavşağı

reklam
4 Yorum
Mustafa Midilli22.04.2016 21:05:48

Sıklıkla geçtiğim yol.Yolda o kadar uyarı işaret ve yasak levhaları var ki uyulduğu takdirde kaza olma ihtimali sıfır.Yol eğimli ve keskin bir viraj ile devam ediyor.Hız sınırı 30 km kadar düşüyor viraja yakın.Ama o viraja 90 ile girersen kaza kaçınılmaz.Yolda hata mata yok hata hız tutkunu sürücülerde.

serkan22.04.2016 11:35:49

YOLDA PROBLEM YOK, PROBLEM SÜRÜCÜLERDE HERGUN O YOLDAN GECIYORUM TRAFIK KURALLARINA HIC BIRI UYMUYOR ORADA DUNYANIN ISARETI VAR BOSUNA KOYMAMISLAR. HER YOLDA KESKIN VIRAJ VAR, EGIM VAR, TABELALARA BAKARLARSA GAYET RAHAT GIDERLER. HIZ LIMITI VAR,EGIM TABELASI VAR, YERLERDE CIZGILER VAR, UYARI BILGILERI VAR DAHA NE OLSUN. SAYGILAR

Eski Beykozlu21.04.2016 21:32:34

Evet elmalı kavşağı yol eğimi bakımından çok sakat aracın içinden anlaşılmıyor birde sürat yapılınca kaza kaçınılmaz oluyor orada çok kaza oldu acele karayolları mühendisleri orada keşif yapıp yolu güvenceli hale getirmeliler ayrıca o bölgede hatta Riva yolunun tamamında araçlar yolu boş ve geniş görünce çok hız yapıyorlar Polis mutlaka Radar uygulaması yapmalı yoksa çok canlar yanacak. Allah korusun.

muratsakal21.04.2016 13:10:17

Bu yolun düzeltilmesi için daha kaç kişi ölmesi gerek acaba.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"