Beykoz Elmalı’da Yusuf Dinç’in acısı derin oldu

  • 27.01.2022 12:23
  • Güncelleme: 27.01.2022 12:29
  • Okunma: 3929 kez
  • Yorum: 0
Bir süredir yaşadığı rahatsızlık sonucu tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde Süreyya Paşa Hastanesine kaldırılan Beykoz Elmalı Spor Kulübü Başkanı Yusuf Dinç vefat etti.
Beykoz Elmalı’da Yusuf Dinç’in acısı derin oldu

Beykoz’un en eski federe spor kulüplerinden olan ve Elmalı Köyü Spor Kulübü / Elmalıspor olarak Yusuf Dinç ve arkadaşları tarafından kurulmuştu. Geçtiğimiz yıllarda isim değişikliği sonucu Beykoz Elmalı Spor Kulübü adını alan Bordo-Yeşilli Kulüpte "Efsane Başkan" olarak bilinen Yusuf Dinç kamuoyuna yaptığı son açıklamasında ise Kulüp Tesislerinin yapılması için Beykoz Belediyesinin önünde olan projenin hayata geçmesinden bir hayli umutluydu.

Yaşadığı rahatsızlık nedeni ile Beykoz Devlet Hastanesinde tedavi altında olan Başkan Dinç, durumunun kötüleşmesi üzerine Süreyyapaşa Hastanesine sevk edilmişti. Ciğerlerinde oksijen oranın düşmesi sonrasında tedavi süreci devam eden Başkan Yusuf Dinç'ten iyi haber gelmesini bekleyen ilçe spor camiası vefat haberi ile sarsıntı yaşadı.

Merhum Yusuf Dinç, 27 Ocak 2022 Perşembe günü (Bugün) Elmalı Hüseyin Sarmaşlı Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası ebediyete uğurlanacak.

Dost Beykoz olarak Merhum Yusuf Dinç’e Yüce Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere Beykoz Elmalıspor Camiasına sabrı cemil niyaz ederiz... Mekânı cennet olsun...

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Elmalı, Yusuf Dinç, Vefat