Güncel

Beykoz Elmalı'da yine facia, yine kaza

Beykoz Elmalı'da yine facia, yine kaza
26.11.2015 14:16
| | |
15645

Video galeri

Beykoz'da yokuş aşağıya inerken sürücüsünün kontrolünden çıkan TIR bir iş yerine çarptıktan sonra otobüs durağına daldı

Beykoz Elmalı'da Adem Dalman'ın kullandığı TIR, otobüs durağına daldı...

Beykoz'da faciaya ramak kala yaşanan kazada bir TIR sürücüsü otobüs durağına dalması ile büyük bir kaza yaşandı. 1 kişinin son anda kurtulduğu kaza ucuz atlatıldı.

Beykoz Elmalı Kavşağı'nda yaşanan kazalara bir yenisi daha eklendi...

Beykoz Elmalı'da yokuş aşağıya inen bir TIR, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile birlikte orada bulunan otobüs durağına ani olarak giriş yaptı. Büyük bir faciadan ramak kala dönülen kazada ölen yada yaralanan olmadı.

Adem Dalman yönetimindeki 41 AJ 260 plakalı konteyner yüklü TIR Beykoz'dan yokuş aşağı inerken bir anda hakimiyetini kaybetti. Rampadan aşağı hızlı bir şekilde inmesi ile otobüs durağına dalarak durabildi. O bölgede bulunan yaşlı bir adamın son anda kurtulduğu kazada kimseye bir şey olmaması yüreklere su serpti. Kaza esnasında otobüs durağında bekleyen Fahrettin Kambur isimli yaşlı bir adam TIR'ı fark etmese hayatına mal olacaktı.

Yaşanan kaza ile ilgili sürücünün şok olmasının ardından polis ekipleri kaza mahaline gelmesi ile birlikte soruşturmanın başladığı belirtildi. Beykoz'da yokuş aşağıya inerken sürücüsünün kontrolünden çıkan TIR bir iş yerine çarptıktan sonra otobüs durağına daldı. Durak paramparça olurken durakta bekleyen bir kişi son anda kaçarak ezilmekten kurtuldu. Kaza Beykoz bağlantı yolu Elmalı köyü kavşağında meydana geldi. Adem Dalman'ın kullandığı 41 AJ 260 plakalı konteyner yüklü TIR rampadan aşağıya indiği sırada virajı alamayarak kontrolden çıktı.

TIR önce yol kenarındaki bir işyerinin duvarına daha sonrada İETT otobüs durağına çarparak durabildi. Kazada otobüs durağı paramparça olurken durakta bekleyen Fahrettin Kambur adlı yaşlı adam, TIR'ı fark ederek ezilmekten son anda kurtuldu. Kazayı gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kazayı yara almadan atlatan sürücü Dalman, "Çok keskin viraj, çok dik. Freni bastım, kontrolden çıkınca buraya çarptım" diye konuştu.

TIR'ın çarparak zarar verdiğini söyleyen işyeri sahibi, "Arkadaş frenlerinin tutmadığını iddia ediyor ama öyle bi şey yok. Virajı alamayınca buraya çarpıyor sonra durağa. Yaşlı bir amca vardı durakta son anda kaçtı" diye konuştu. Beykoz'da yokuş aşağıya inerken sürücüsünün kontrolünden çıkan TIR bir iş yerine çarptıktan sonra İETT otobüs durağına daldı. Durak paramparça olurken durakta bekleyen bir kişi son anda kaçarak ezilmekten kurtuldu.

VİRAJI ALAMAYARAK KONTROLDEN ÇIKTI

Kaza Beykoz bağlantı yolu Elmalı köyü kavşağında meydana geldi. Adem Dalman'ın kullandığı 41 AJ 260 plakalı konteyner yüklü TIR rampadan aşağıya indiği sırada virajı alamayarak kontrolden çıktı.

YAŞLI ADAM EZİLMEKTEN SON ANDA KURTULDU

TIR önce yol kenarındaki bir işyerinin duvarına daha sonrada İETT otobüs durağına çarparak durabildi. Kazada otobüs durağı paramparça olurken durakta bekleyen Fahrettin Kambur adlı yaşlı adam, TIR'ı fark ederek ezilmekten son anda kurtuldu. Kazayı gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

"ÇOK KESKİN VİRAJ, ÇOK DİK"

Kazayı yara almadan atlatan sürücü Dalman, "Çok keskin viraj, çok dik. Freni bastım, kontrolden çıkınca buraya çarptım" diye konuştu.

"FRENLERİN TUTMADIĞINI İDDİA EDİYOR AMA ÖYLE BİR ŞEY YOK"

TIR'ın çarparak zarar verdiğini söyleyen işyeri sahibi, "Arkadaş frenlerinin tutmadığını iddia ediyor ama öyle bir şey yok. Virajı alamayınca buraya çarpıyor sonra durağa. Yaşlı bir amca vardı durakta son anda kaçtı" diye konuştu.

FACİA UCUZ ATLATILDI

Otobüs durağının paramparça olduğu kazada ölen yada yaralanan olmazken kaza ucuz atlatıldı. Çevredeki vatandaşlar bu noktada çok fazla kazanın yaşandığını yetkililerin bir an önce önlem alınmasını istedi. Polis kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Son Dakika Haber, Elmalı, Kavşak, Kaza, TIR, Fahrettin Kambur, Adem Dalman

reklam
1 Yorum
çubukluyalı27.11.2015 12:58:02

çok keskin viraj çok dik.dangalak birsürü yol levhası var işaret var hiçbirinimi görmedin.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"