Beykoz Elmalı da ucuz atlatılan kaza

  • Güncelleme: 24.04.2018 09:06
  • Okunma: 10763 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Elmalı Sapağı'nda meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. Üç Suriyeli'nin içinde olduğu otomobil aşırı suratlı olunca yol kenarındaki dürümcüye girdi.
Beykoz Elmalı da ucuz atlatılan kaza

Daha önce sıkça kazaların yaşandığı Beykoz Elmalı sapağında yol çalışmaları devam ettiği sırada, yeni bir kaza meydana geldi. 

Beykoz Elmalı Mahallesi Keser Caddesi üzerindeki Dereiçi sokakta meydana gelen kazada içinde üç Suriyelinin bulunduğu araç rampayı aşırı süratkli inince virajı alamadı.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre aşırı süratli gelen Honda Marka araç, daha önce ekmek fırının olduğu yeride ileri geçerek Dürümcü dükkanına girdi. O esnada Gökhan Selek, Azize Nergiz Selek ve 11 yaşındaki çocukları Deniz Selek dürümcü dükkanındaydı.

Aşırı sürat nedeniyle duramayarak dürümcü dükkanına giren araç, Azize Nergis Selek'e ve 11. yaşındaki çocuğu Deniz Selek'e çarptı.

Azize Nergiz Selek'in ağır yaralandığı olayda, 11 yaşındaki çocuğu Deniz Selek hafif yaralanırken, eşi Gökhan Selek ise kazayı yara almadan atlattı.  

Olay yerine gelen 112 acil servisi ekiplerince yaralı Azize Nergiz Selek ve çocuğu Deniz Selek, Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olay sonrası sinirlenen vatandaşlar ile Suriyeliler arasında arbede çıktı.

Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Azize Nergiz Selek'in durumunun ağır olduğu, çocuğunu ise iyi olduğu öğrenilriken, Azize Nergiz Selek'in, bacakları ve burnu kırıldı.

Elmalı Mahallesi’nde yaşanan kazaya neden olan araç bölgeye gelen çekiciler tarafından çekilirken, işyerinde hasar tespit çalışmaları yapıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber Merkezi