Beykoz ekibi zirveye ortak oldu

  • 0
  • 6493

İstanbul SAL 3. Grup ekiplerinden Beykoz Temsilcisi Soğuksuspor, hafta sonunda aldığı Bağcılar İstoç SK galibiyeti ile zirveye ortak oldu.

Bu grupta ilk 4 sırada yer alan takımların 9’ar puanı bulunuyor.

Soğuksuspor Takımı Antrenörü Gökhan Baladin, Bağcılar İstoçspor maçında maçında sahaya yansıttıkları performans nedeni ile futbolcularını kutlarken, "Grupta her maçımıza bir final maçı niteliğinde bakmak zorundayız. Hedefi olan çok takım var, dolayısı ile o zayıf rakip, bu güçlü rakip farkını ne yaşatırız, ne de yaşanmasına izin veririz. Bundan sonra zorlu maçlar bizleri bekliyor olacak, ancak kadro olarak oldukça iyi konumdayız, bir birini yakından tanıyan oyunculardan kurulu bir ekip olmanın avantajını fazlası ile hissediyor ve yaşıyoruz ” diye konuştu.

Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu ise hafta sonunda keyif aldıkları bir maç izlediklerini söylerken, "Bizler tribünde futbolcu kardeşlerim de sahada gerçekten de zevkli, güzel, bol gollü bir müsabaka yaşadık. Sergiledikleri futbolu ileriki haftalara taşımak zorundayız. Ben bu galibiyetin ardından önümüzdeki haftalarda tribün desteğini daha da fazla hissedeceğimiz kanaatindeyim ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz'daki ağır kazaya ağır ceza
Önceki Beykoz'daki ağır kazaya ağır ceza
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı