Beykoz eğitim yuvalarında yeni yıl hazırlıkları

  • 0
  • 4615
Beykoz eğitim yuvalarında yeni yıl hazırlıkları
Beykoz eğitim yuvalarında yeni yıl hazırlıkları

Beykoz'daki eğitim kurumlarında 12 Eylül'de başlayacak yeni ders yılı için belediyenin ilçedeki okullarda hazırlıkları sürüyor.

Beykoz Belediyesi, başarılı ve sağlıklı nesiller için 2022-2023 eğitim-öğretim yılında da eğitimedesteğini sürdürecek. Yeni dönemde tüm okullara düzenli tuvalet temizliği hizmetinin verileceği ilçede okul önlerinde zabıtalar görev yapacak.

Beykoz’da yeni eğitim-öğretim yılı açılışı yaklaşırken Beykoz Belediyesiokullarda tuvalet temizliğinden, bahçelerin yıkanıp hazırlanmasına ve yeni engelli rampalarının yapılmasına kadar bir dizi hizmet veriyor. 

Okullarda ve öğrencilerde yeniders yılı telaşı sürerken Beykoz Belediyesi talep elen okulların tuvaletlerini özenle temizleyerek yeni eğitim-öğretim yılına hazırlıyor.

Öğrencilerin hijyenik ortamlarda eğitim alması için ilçedeki tüm okulların tuvaletleri yeni eğitim yılı boyunca temizlenecek.

Okulları sırayla ziyaret edecek ekipler, detaylı şekilde lavaboları, aynaları, camları, kapıları ve tuvaletleri temizleyecek, sıvı sabun, havlu kağıt ve tuvalet kâğıdı gibi gerekli malzemeleritemin edecek.

Tuvalet temizliği hizmetiyle okul giderleri düşerken öğrenciler daha hijyenikve düzenli ortamlara kavuşacak.

Beykoz Belediyesi zabıta ekipleri ise ilk ders zilinin çalmasıyla birlikte ilçedeki merkezi okulların önünde trafik düzenlemesi ve kontrolü sağlayacak.

Özellikle trafiğin yoğun olduğu okulların önlerinde görev yapacak zabıta ekipleri, sabah ve akşam saatlerinde trafik akışını düzenleyerek öğrencilerin güvenle okullarına ulaşımına yardımcı olacak.

Okul önlerinde verilen hizmetle velilerin de içi rahat olacak.

Yeni yıl öncesinde verilen eğitim desteği kapsamında engelli öğrencilerin kolay erişimi için talep edilen okulların giriş ve bahçelerine engelli rampaları da yaptı.

Ayrıca bahçelerin ot ve çalı temizliği yapılarak başvuruda bulunan okulların bahçeleri de yıkandı.

Haber Merkezi

Beykoz 1908, Eyüp gençleriyle hazırlık maçı yaptı
Önceki Beykoz 1908, Eyüp gençleriyle hazırlık maçı yaptı
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz