Beykoz dönüşümünde zulüm var

  • 22.07.2022 13:34
  • Güncelleme: 22.07.2022 13:44
  • Okunma: 2781 kez
  • Yorum: 0
Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Tokatköy Kentsel Dönüşüm bölgesinde yaşananlar için vatandaşlara zulmedildiğini söyledi.
Beykoz dönüşümünde zulüm var

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Tokatköy'de emniyet güçlerinin bölge halkına müdahalesini zulüm olarak nitelendirdi.

Başkanlık, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Tokatköy Kentsel dönüşüm mağdurları vatandaşlarımıza Kurban bayramını zehir eden anlayış maalesef bugünü'de vatandaşlarımıza zehir etti! Yürütmeyi durdurma kararına rağmen Tokatköy Mahallesi'ne giren Beykoz Belediyesi ne bağlı ekipler vatandaşlarımıza zulüm etmeye devam ettiler." ifadeleri kullanıldı.

Vatandaşların direnişinin haklı olduğuna vurgu yapılan açıklamada, polisin uyarı ateşi açmak zorunda kaldığına vurgu yapılarak, şunlar kaydedildi:

"Devlet ile Vatandaşını karşı karşıya getiren bu anlayışı ve bu ısrarcı tavırlarını Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı olarak kınıyoruz. Tokatköy'deki vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermemekte ısrar eden ve haklı direnişlerini türlü türlü zorluklar çıkartarak sindirmeye çalışan bu zihniyetin ne Beykoz'a ne Türkiye'ye ve ne yazık ki insanlığa hiçbir yararı kalmamıştır. Görevi ve gayesi insanına hizmet olması gereken belediyenin maalesef insanına zulüm etmesi kabul edilemez bir hal almıştır. Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı olarak biz daima vatandaşımızın yanında emrinde ve hizmetinde olacağız. Liderimiz Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın dediği gibi "Biz gardiyan değil garson devleti" olacağız..."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz