Beykoz Doktor Selami Öksüz’ü dualarla uğurladı

  • 03.03.2022 15:17
  • Güncelleme: 03.03.2022 15:18
  • Okunma: 4539 kez
  • Yorum: 0
Önceki akşam geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat eden Dr. Selami Öksüz’ü yüzlerce Beykozlu dualarla uğurladı.
Beykoz Doktor Selami Öksüz’ü dualarla uğurladı

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi Merkez Camii’nde kılınan öğlen namazı sonrası Beykoz Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. Selami Öksüz için cenaze töreni düzenlendi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki’nin ön saflarında yer aldığı cenaze namazı öncesi aile fertleri taziyeleri kabul etti.

Merhum Selami Öksüz’ün oğlu İhsan Sabri Öksüz ve eşi Elif Öksüz, diğer kardeşleri ve aile büyükleri ile birlikte başsağlığı dileklerini kabul ettiler.

Oldukça kalabalık bir grubun katıldığı cenaze namazında, merhum Selami Öksüz için helallik alınırken, vatandaşlardan haklarını helal etmeleri istendi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe cenazeye gelişinde İhsan Sabri Öksüz’ün yanına giderek kısa bir süre sohbet etti. Selami Öksüz’ün vefat süreciyle ilgili İhsan Sabri Öksüz’den bilgi alan Nuri Kabaktepe, merhum Öksüz’e Allah’tan rahmet diledi.

Kılınan cenaze namazı sonrası merhum Selami Öksüz’ün tabutu omuzlarda cenaze arabasına taşındı. Oradan da götürüldüğü Şahinkaya Mezarlığında, dualar eşliğinde ebediyete teslim edildi.

Merhum Selami Öksüz’ü son yolculuğunda, Beykoz Polis Hizmetleri Koruma Derneği Başkanı Birzat Mermer, BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mehmet Yılmaz, Beykoz Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Adem Sefer, AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Öztürk, Meclis Üyeleri Nazım Keskin ve İdris Kurt gibi isimlerde yalnız bırakmadı.

Selami Öksüz’ün cenaze namazına Başhekim olarak görev yaptığı Beykoz Devlet Hastanesi personellerinden de çok sayıda katılım oldu.

Haber Merkezi