Beykoz Doğankent Derneği’ne genç başkan

  • Güncelleme: 30.03.2017 16:51
  • Okunma: 6889 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da kurulu bulunan Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği’nde yapılan olağan kongre ile başkanlığa 25 yaşındaki Hami Kabadayı seçildi.
Beykoz Doğankent Derneği’ne genç başkan

Dernek merkezinde yapılan Olağan Genel Kurul, Atatürk ve tüm şehitler için yapılan saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Yönetim Kurulu Faaliyet raporu ve Denetim Kurulu raporlarının okunmasının ardından seçime geçildi.

Ömer Türk ve Hami Kabadayı’nın listelerinin yarıştığı, gizli oy açık tasnif ile yapılan seçim de toplam 72 oy kullanıldı. 5 dönemdir başkanlık görevini yürüten Ömer Türk’ün 32 oy aldığı seçimde Hami Kabadayı 40 oy alarak 25 yaşında Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği’nin en genç başkanı oldu.

Ömer Türk, yaptığı teşekkür konuşmasında “Çok güzel bir genel kurul oldu. Üyelerimizde demokratik haklarını kullanarak yeni başkanını seçti. Genç arkadaşların bu göreve talip olması Doğan kent adına sevindirici bir olaydır. Biz 10 yıldır bu derneğe elimizden geldiği kadarıyla hizmet etmeye çalıştık. Yeni yönetim kurulu arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” dedi.

Hami Kabadayı yaptığı konuşmada Ömer Türk’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek “Amacımız derneğimizi hep birlikte yönetmek. Elimizden geldiğince üyelerimizle derneğimizi daha yukarıya çıkarmak için çalışacağız. Bugün buraya gelerek gösterdiğiniz destek için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği’nin yeni yönetim listesi aşağıdaki gibi oluştu.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

1-Hami KABADAYI

2-Abdullah Öner MERAL

3-Nuray KABADAYI

4-Zühtü GÜVENDİ

5-Furgan GÜNÇALDI  

DENETLEME KURULU ASİL ÜYE

1-ZEKİ ŞAHİN

2-BAHADIR MERAL

3-RAHMİ KABADAYI

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz