Beykoz Doğal Dükkan’da Tuğba Özay iftarı

  • Güncelleme: 11.02.2020 17:47
  • Okunma: 11185 kez
  • Yorum: 0
Ünlü sanatçı Tuğba Özay Kavacık’taki Doğal Dükkan’da darülaceze sakinlerine bir iftar yemeği verdi.
Beykoz Doğal Dükkan’da Tuğba Özay iftarı

Tuğba Özay’ın sosyal projesi olan ve her yıl tekrarlanmasıyla geleneksel bir statüye kavuşan iftar yemeğine katılan ünlü isimler, darülaceze sakinlerine hoş bir gece yaşattı.

Songül Karlı, Onur Akay, Ferman Toprak, Ahmet Selçuk İlkan, Faruk Tuncel, Muammer Ketenci, Esra Sönmezer, Meral Konrat, Sevilay Öztürk, Murat Parasayar ve Neslihan Yavuzcan gibi çok sayıda ünlü isim katıldığı iftar yemeğinde konuklarıyla tek tek ilgilenen Tuğba Özay, darülaceze sakileri mutlu edebilmek için olağanüstü çaba sarf etti.

Tuğba Özay yemek sonrası Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’ı sahneye davet etti. Akay, Darülaceze’de yaşayan yaşlılara Türk müziği sazları eşliğinde mini bir Türk musikisi dinletisi sundu.

Ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan’ın da şiir dinletisi sunduğu yemekte Darülaceze sakinleri, Songül Karlı ve Ferman Toprak’ın söylediği şarkılarla da eğlendi. Ayrıca Tuğba Özay ve sanatçı dostları, hep beraber şarkılar söylediler ve yemeğe katılan yaşlılarla tek tek ilgilenerek, onlarla hatıra fotoğrafları da çektirdiler.

Programın son bölümünde ise bir açıklama yapan Tuğba Özay, “Dünyayı sevgi kurtaracak, dünyayı güzellik kurtaracak” dedi.

Ben bu akşam darülacezede yaşayan ağabeylerim, ablalarımla birlikte olmaktan çok mutluyum. Sanatçı dostlarımla birlikte olmaktan son derece mutluyum” diye konuşan Tuğba Özay, organizasyona ev sahipliği yapan Kavacık Doğal Dükkan’ın sahibi Şevket Alaeddinoğlu’na teşekkür etti.

“Bütün güzel dostlarıma, bütün sanatçı dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Hepsi çok kıymetli insanlardır. Önemli olan ağırladığımız insanlar mutlu olabildi mi?” ifadelerini kullanan Bayan Özay, "inanın her sene dua ediyorum ki, gelecek senede bir arada olabilelim diye. Hepinizin güzel günleri olsun” dedi.

“Analarınızın, babalarınızın kıymetini bilin”

Ünlü sanatçı, “analarınızın, babalarınızın kıymetini bilin. Onları asla üzmeyin, onları asla yalnız bırakmayın. Onları sevgisiz, onları sizsiz bırakmayın” uyarısında bulundu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz