Beykoz İdmanyurdunda neşeler yerinde

  • 0
  • 1509
Beykoz İdmanyurdunda neşeler yerinde
Beykoz İdmanyurdunda neşeler yerinde

İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grubunda mücadele eden Beykoz İdmanyurduspor'da hafta sonunda oynanacak olan Ortaköyspor maçının hazırlıkları devam ediyor.

Sezona şanssız bir başlangıç yapan ve geçen hafta sonunda ilk galibiyetini deplasmanda alan Lacivert - Kırmızılı ekipte Ortaköyspor maçının hazırlıkları Kanlıca Stadında yapılan antrenmanlara sürdürüldü.

Yasin Sakaloğlu yönetimindeki çalışmalarda galibiyet hasretine son vermenin morali ve üzerlerindeki stresin ortadan kalkması nedeniyle neşeli görüntüler sahaya yansıdı.

Beykoz İdmanyurduspor Futbol Şube Sorumlusu Türker Yılmaz yaptığı açıklamada, "Biz her zaman çok iyi ve kaliteli isimlerden kurulu birtakım olduğumuzu söylemekte idik. Nedense futbolcu kardeşlerimizin de anlayamadığı şekilde üzerimizde bir baskı stres birikimi oldu. Bunu kırmak için bir galibiyet almamız şart idi ve bunu da başardık. Önümüzde önemli bir maç var. Ortaköyspor'u konuk edeceğiz. Rakibimizi mağlup edip, sıralamada üstüne geçmek istiyoruz. Genel tablo gayet güzel. Ben çok tempolu ve izleyenlere heyecan katacak bir müsabaka geçeceği düşüncesindeyim" diye konuştu.

Spor Servisi

Ortaçeşmespor’da 1925 Çatspor hazırlıkları sürüyor
Önceki Ortaçeşmespor’da 1925 Çatspor hazırlıkları sürüyor
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi