Kültür

Beykoz dizi cenneti oldu

Beykoz dizi cenneti oldu
2014.08.04 00:00
| | |
15193

Nahit Sıtkı Örik'in “Eve Düşen Yıldırım” eserinden aynı adla ekrana uyarlanan dizinin hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ederken, Beykoz’un önemli markalarından SAN Fotoğrafçılık diziye sponsorluk yapıyor.

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, Medyapım’ın Show TV için çektiği ‘Eve Düşen Yıldırım’ dizisinde 2011 Türkiye 2. güzeli Gizem Karaca, Seda Akman ve İsmail Filiz ile başrol oynuyor. Dizide kullanılacak fotoğraflar SAN Fotoğrafçılık’ın Paşabahçe Stüdyoları’nda çekiliyor.

Nahit Sıtkı Örik'in “Eve Düşen Yıldırım”eserinden aynı adla ekrana uyarlanan dizinin hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ederken, Beykoz’un önemli markalarından SAN Fotoğrafçılık diziye sponsorluk yapıyor.

San Fotoğrafçılık dizide kullanılacak fotoğrafların çekim ve büyük format baskılarını da yapacak. Şirketin Paşabahçe Stüdyoları’nda objektiflerin karşısına geçen dizinin başrol oyuncuları Rafet El Roman ve Seda Akman senaryo gereği evli bir çifti canlandıracak. Dizinin Kasım ayında SHOW TV’de gösterime gireceği gelen bilgiler arasında yer alırken, SAN Fotoğrafçılık’ta gece geç saatlere kadar süren çekimlere vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Dizinin Konusu:

Gizem Karaca, babası ölünce amcasını canlandıran Ahmet Mekin’in çocuklarıyla yaşadığı eve yerleşecek. Karaca’nın gelişi evde adeta yıldırım etkisi yaratacak. Çünkü her iki kardeş de bir süre sonra Karaca’ya aşık olacak. Ardından ailede büyük kavgalar ve acılı günler yaşanacak.

Dizide rol alan oyuncular:

Rafet El Roman
Gizem Karaca
Seda Akman
İsmail Filiz
Ahmet Mekin
Suzan Aksoy
Şencan Gükleryüz

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Gizem Karaca, Paşabahçe, Rafet El Roman, San Foto, Seda Akman, Beykoz, Nahit Sıtkı Örik

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"