Beykoz Devlet Hastanesine Başhekim ataması yapıldı

  • 0
  • 4197
Beykoz Devlet Hastanesine Başhekim ataması yapıldı
Beykoz Devlet Hastanesine Başhekim ataması yapıldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Beykoz’u ziyaret ettiği sırada yaşanan spekilasyon söylemler sonucunda Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’nun görev yeri değiştirilmişti.

Yaşanan bu değişim Beykoz’da şok etkisi yaratmış ve bölgenin STK’ları ve geniş bir halk kesimi duruma tepki göstermişti. Başhekim Erdoğdu ise yaşadığı ani gelişme karşısında, “ben koltuk meraklısı değilim, bir daha geri dönmem” ifadelerini kullanmıştı.

Seçim atmosferi nedeniyle bölgeye gelen siyasilere, Başhekimin neden görevden alındığı sorusuna karşın, “başhekimin bu kadar sevildiğini bilmiyorduk” şeklinde cevaplar verildi.

Konunun uzun süre gündemden düşmemesi üzerine Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’nun Beykoz Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak ataması yeniden yapıldı…  

Başhekim Erdoğdu ise görev değişikliği nedeniyle her ne kadar “geri dönmem” ifadelerini kullandıysam da, Beykoz halkının talepleri karşısında ifadelerimde ısrarcı olmam “kibre” girer ki bundan imtina etmek istedim” şeklinde konuştu.

Kendisine sevgi besleyen Beykoz halkına yürekten teşekkür ettiğini söyleyen Süleyman Erdoğdu’nun resmi olarak atamasının yapıldığı ve 28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinin ardından görevinin başında olacağı bildirildi.

Haber Merkezi

Dost Beykoz Gazetesi Haziran 2023... 239. Sayı
Önceki Dost Beykoz Gazetesi Haziran 2023... 239. Sayı
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz