Beykoz Devlet Hastanesi yönetiminde görev değişimi

  • 15.11.2021 12:27
  • Güncelleme: 15.11.2021 12:39
  • Okunma: 12399 kez
  • Yorum: 0
Sağlık Bakanlığı bünyesinde 3 yılda bir yapılan görev değişiklikleri gerçekleştirildi. Bu değişiklik kapsamında Beykoz Devlet Hastanesi’nde de hareketli saatler yaşandı.
Beykoz Devlet Hastanesi yönetiminde görev değişimi

Op. Dr. Süleyman Erdoğdu Beykoz Devlet Hastanesi’nde Başhekim olarak görevine devam edecekken, Başhekim yardımcılığı, Sağlık Bakım Hizmetleri müdürlüğü ve müdür yardımcılıklarında değişiklikler öngörüldü.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim yardımcılıklarına Erenköy Fizik Tedavi Rehabilitasyon Hastanesi’nde doktor olarak görev yapan Ömer Muharrem Yağcıoğlu ve Rize İyidere Mükaddes Kalkavan Hastanesi’nden Dr. Numan Gündüz atandı.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdireliğine de yine Beykoz Devlet Hastanesi’nde İdari Hizmetler Müdür yardımcısı olarak görev yapan Aydan Dündar getirildi. Bayan Dündar’ın yardımcılığına ise Emel Öztürk görevlendirildi.

İdari Hizmetler Müdiresi Selda Ceylan’ın yardımcılarından Mehmet Özgül yeni dönem de görevini sürdürecek, yine aynı hastanede görev yapan Fahri Aziret’te müdür yardımcısı olarak sorumluluk üstlenecek.

Yeni atanan isimler bugün itibari ile görevlerine başladı.

Haber Merkezi