Beykoz Devlet Hastanesi personeli Kısıklı'da nöbetteydi

  • Güncelleme: 04.08.2016 10:22
  • Okunma: 5841 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi personeli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konutunun bulunduğu Kısıklı'da kurulan sağlık çadırında demokrasi nöbetindeydi.
Beykoz Devlet Hastanesi personeli Kısıklı'da nöbetteydi

Darbe teşebbüsü sonrası başlayan demokrasi nöbetlerine resmi kurumlardan destek yağmaya devam ediyor.  Kamu Hastaneler Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Genel Sekreterliği'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konutunun bulunduğu Kısıklı'da kurmuş olduğu dev çadırda her akşam İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan bir hastanenin personeli nöbet tutuyor.

Kurulan dev çadırda doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık personeli gecenin geç saatlerine kadar demokrasi nöbeti tutarken, Kısıklı Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine destek vermeye gelen vatandaşlarında ayakta tedavileri yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın FETÖ'nün darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz gecesi vermiş olduğu talimatla sokaklara dökülen Türk Milleti 20. günde bile heyecanını yitirmeden Türkiye'nin bir çok bölgesinde olduğu gibi Kısıklı'da da nöbetine devam etti.

3 Temmuz gecesi Kısıklı'daki sağlık çadırında nöbette olan Beykoz Devlet Hastanesi Personeli Türk Bayraklarıyla hem demokrasi nöbetine destek, hem de vatandaşlara ayakta sağlık hizmeti verdi.

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Kemal Memişoğlu ve Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu'nun başında olduğu sağlıkçılar arasında, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Abdurrahman Besler, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Nurten Önde, müdür yardımcıları ve 15 sağlık personeli vardı.

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu, "sağlıkçılar olarak Genel Sekreterliğimizin kurmuş olduğu çadırda bu akşam nöbet sırası bizde. Bu görev bizim için bir onurdur. 15 Temmuz gecesinden itibaren sağlıkçılar olarak tıbbi anlamda gerek hastanelerimizde, gerekse hastane dışında karşılaştığımız sorunlara elimizden geldiği kadar çözüm üretmeye çalışırken, Türk halkı içinde bir birey olarak ta demokrasi nöbetlerinde yer almaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Dr. Erdoğdu, "bu ülke bizim, bu değerler bizim... Ülkemize ve değerlerimize sonunda kadar sahip çıkacağız" dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz