Beykoz Devlet Hastanesi personeli iftarda buluştu

  • Güncelleme: 10.04.2015 10:34
  • Okunma: 12473 kez
  • Yorum: 0
Sofranın onur konuğu ise 5 yıl Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliği yaptıktan sonra Kamu Hastaneler Birliği Bursa Genel Sekreteri olan Op. Dr. Yavuz Baştuğ'du.
Beykoz Devlet Hastanesi personeli iftarda buluştu

Yaklaşık beş yüz personelin aileleri ile birlikte katıldıkları iftar yemeğinde konuşan Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik, aynı iş yerinde çalışan insanların iyi anlaşıyor olmalarının iş konusunda ki başarılarına olumlu katkısı olduğunu ve mu çerçevede ayrı bir anlam taşıyan Ramazan ayında da iftar aynı iftar sofrasına oturmanın kaynaşmayı ve dayanışma ruhunu arttırdığını söyledi.

İftar davetine aileleri ile birlikte katılanlara ayrıca teşekkür ettiğini belirten Dr. Yaşar Çelik, "personelin iftara aileleri ile birlikte katılmış olmalarının, ailelerinde kendilerini Beykoz Devlet Hastanesi ailesinden saymış olmalarının bir göstergesidir. Bizde ailemize katılan herkese gönlümüzü ve kapımız ardına kadar açarız... Bundan da büyük mutluluk duyarız" şeklinde konuştu.

Ramazan-ı Şerif'in birlik beraberlik ve huzur içinde geçmesini dileyen Dr. Yaşar Çelik, "bayramımızın da aynı güzellikte geçmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği yöneticilerinin de katıldığı iftar yemeğine; Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Medikal Direktör yardımcısı İlyas Bozkurt, Beykoz Devlet Hastanesi Müdürü Halis Demir, Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürü Nurten Önde, Müdür Yardımcıları Necla Işık, Serçin Kazan ve Aydan Dündar'da hazır bulunduğu iftar yemeğinde Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Yavuz Baştuğ'da eski personeline hitaben kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Beş yıl Başhekim olarak görev yaptığı hastanede tekrar eski personeliyle iftar sofrasında olmanın kendisini son derece mutlu ettiğini kaydeden Baştuğ, kendisini iftara davet ederek, eski personeliyle hasret gidermesine vesile olan Beykoz Devlet Hastanesi yöneticilerine de teşekkür etti.

Yavuz Baştuğ, "insan hayatında eskiye özlem her zaman vardır... Bende bu gece özlediğim bir çok simayı burada görerek, eskiye duymuş olduğum özlemi bir nebze olsun gidermiş oldum. Gerçekten sizleri çok özlemişim" ifadelerini kullanarak, "herkese iyi bayramlar diliyorum" dedi.

Yemeğin ardından Genel Sekreter op. Dr. Yavuz Baştuğ ve Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik yemekhane terasında çay içerek bir süre durum değerlendirmesinde bulundu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz