Güncel

Beykoz Devlet Hastanesi'nin araba çizen doktoru

Beykoz Devlet Hastanesi'nin araba çizen doktoru
08.09.2016 10:40
| | |
27591

Beykoz Devlet Hastanesi doktorlarından dahiliye uzmanı Gündüz Güven personel otoparkındaki aracı kasıtlı olarak çizmesi infiale yol açtı.

Beykoz Devlet Hastanesi personel otoparkında yaşanan olay akıllara durgunluk verecek cinstendi. Dr. Gündüz Güven'in personel otoparkındaki aracının önünde park halinde duran başka bir personelin aracını elindeki anahtarla çizmesi Beykoz Devlet Hastanesi'nde haftanın konusu oldu.

Arabası kasıtlı olarak çizilen diğer personelin, durumu hastane yönetimine bildirmesiyle durum ortaya çıktı. Yaptığını önce inkar eden Dr. Gündüz Güven kamera kayıtlarının devreye girmesiyle çark etti.

Hastane Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu'nun gözetiminde izlenen güvenlik kayıtlarında, Dr. Gündüz Güven'in, personel otoparkında bulunan kendi aracının önündeki başka bir aracı, 'çıkışımı engelledi' bahanesiyle, otopark görevlisinin, diğer araç sahibini aracını çekmesi için çağırmasına rağmen çizdiği görüldü.

'Aracın yanından geçiyorum' numarası yaparak, elindeki anahtarla aracı yarı boyuna kadar çizen Dr. Gündüz Güven'in kasıtlı yaptığı bu davranış Beykoz Devlet Hastanesi'nde şaşkınlık yaratırken, tepkilere de neden oldu.  

Olayı duyan gerek doktor, gerekse diğer sağlık personeli, yaşanan durumla ilgili; "akla mantığa sığacak bir durum değil. Asla yapılmaması gereken bir şey. Bir insan bu kadar öfkeli olmamalı, hele insanların canını emanet ettiği bir doktorsa bunun kabul edilebilir bir tarafı yoktur" yorumunda bulundu.

Öte yandan aracı çizilen mağdur personelin ise Beykoz Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunacağı ve yargı yoluyla hakkını arayacağını söyledi.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Devlet Hastanesi, Dr. Gündüz Güven, Araç, Otopark

reklam
5 Yorum
Mustafa15.01.2018 07:41:28

Bu doktorluğu haketmeyen kisinin bir an önce görevinden alınması gerekir cok iyi tanıyorum 3 ay önce ölüm döşeğindeki babamla alay eden pis pis sırıtan biri kişilik vicdan yoksunu biri

zuhal19.04.2017 13:30:14

Gündüz bey'in Böyle Bir Davranış Sergilemesinin Bir Nedeni Olmalı? Hiç Kimse Kimsenin Aracını Bu Şekilde Çizerek Tepkisini Vermez....

Hamza emecan30.03.2017 12:54:39

Esasında gündüz beyi iyi tanırım degerli bir doktordur .beykoz için şans.mütevazi saygındır .belki o hastanede hasta üstünde en başarılı doktorlardan biridir ve sevilir...o gün büyük bir ters durumuna geldigini düşünüyorum...selamlar

Çetin10.09.2016 01:00:59

Bu ve bunun paralelinde olan dr. çok var hastanede maalesef . şimdilik bu kadar diyorum.

Neşet Öztürk09.09.2016 08:10:48

Bu Nasıl bir Dr ? Böyleleri yüzünden sıkıntılar bitmiyor yazıklar olsun ? Mağdur olan personele geçmiş olsun. Biz doktorlarımızı tanırız ama bu şekilde değil.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"