Beykoz Devlet Hastanesi'ne 'Özel' teşekkür

  • 0
  • 16789

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, merhum Mustafa Koç için olağanüstü çaba gösteren Devlet Hastanesi ve yetkililerine teşekkür etti.

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, merhum Mustafa Koç için olağanüstü çaba gösteren Devlet Hastanesi ve yetkililerine teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde Kanlıca'daki evinde kalp krizi geçiren İşadamı Mustafa Koç, hemen Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Burada yapılan müdahalenin ardından ise Mustafa Koç, Vehbi Koç Vakfı (VKV) Amerikan Hastanesi'ne götürülmüştü. Tüm çabalara rağmen duran kalbi tekrar çalıştırılamayan Mustafa Koç, 55 yaşında hayata gözlerini yumdu. Özel hastane statüsündeki VKV Amerikan Hastanesi ise bir devlet kurumu olan Beykoz Devlet Hastanesi'ne 'kurumsal' bir teşekkür gönderdi. Genel Müdür Dr. Erhan Bulutcu imzalı mektupta, Beykoz Devlet Hastanesi'nde görev yapan ve Mustafa Koç'u yeniden hayata döndürmek için çabalayan doktorlardan “üst düzey tıp hizmeti ve profesyonel destek verdiler” şeklinde bahsedildi.

İstanbul Golf Kulübü Başkanı ve Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi olan İşadamı Mustafa Vehbi Koç, geçtiğimiz günlerde Kanlıca'daki evinde spor yaptığı bir sırada kalp krizi geçirmişti. Saat 07.55 sularında Kanlıca'daki evinde spor yaparken fenalaşan Mustafa Koç, 08.10'da Beykoz Devlet Hastanesi'ne giriş yapmış ve helikopterle VKV Amerikan Hastanesi'ne götürülünceye kadar saat 10.10'a değin yaklaşık 2 saat boyunca burada kalmıştı. VKV Amerikan Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ercan Bulutcu imzalı bir mektupta ise Mustafa Koç'un konuk edildiği Beykoz Devlet Hastanesi'nden ve Yöneticilerinden övgüyle söz edildi. Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne gönderilen mektupta, şöyle denildi:

"Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa V. Koç'a acil servisinizde yapılan müdahale sırasında vermiş olduğunuz üst düzey tıp hizmeti için şükranlarımızı sunar, tıbbi ekibinizin göstermiş olduğu profesyonel destek ve içten yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederim.

Haber Merkezi

Şimşirgil: 'Osmanlı edep demektir'
Önceki Şimşirgil: 'Osmanlı edep demektir'
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz