Sağlık

Beykoz Devlet Hastanesi'nde şehitlere saygı duruşu

Beykoz Devlet Hastanesi'nde şehitlere saygı duruşu
19.12.2016 14:00
| | |
10581

Foto galeri Video galeri

Teröre lanet okuyan Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları, şehitler için saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okudu.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı bütün kamu hastanelerinde terör protestosu vardı. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ve İl Sağlık Müdürlüğü personelinin Beşiktaş'da ki Şehitler Tepesi'ne yürüdüğü saatlerde İstanbul'un bütün ilçelerinde bulunan kamu hastanelerindeki  sağlık çalışanları terörü protesto etti.

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi personeli de şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okudu. Beykoz Devlet Hastanesi Yönetici ve Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu yapmış olduğu konuşmada, terörü lanetlediklerini ve ülkenin içinde bulunduğu durum karşısında daha çok birlik beraberliğe ihtiyaç duyduklarını kaydetti.

Doktor Erdoğdu, "Allah'ın izniyle bu günleri atlatacağız... Hain terör son kozlarını oynuyor. Millet olarak hep beraber mücadelemize devam edeceğiz. Bu hainlerin üstesinden geleceğiz... Temennimiz ve arzumuz odur ki, millet olarak geçmişe oranla bu günlerde daha çok birbirimize kenetlenmemizdir. Türkiye büyük bir devlettir... Biz sağlık çalışanları olarak her zaman polis ve askerimizin yanındayız" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Devlet Hastanesi, Terör, Protesto, Şehit, Destek, Polis, Asker

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"