Beykoz Devlet Hastanesi'nde sazlı sözlü yemek molası

  • 21.10.2020 14:23
  • Güncelleme: 21.10.2020 14:30
  • Okunma: 11387 kez
  • Yorum: 0
Uzun süredir devam eden pandemi nedeniyle oldukça bitkin düşen sağlık çalışanlarına toplumun tüm kesimlerinden destek devam ediyor.
Beykoz Devlet Hastanesi'nde sazlı sözlü yemek molası

Sağlıkçılar için herkes elinden geleni yaparken, Beykozlu müzisyenlerde yemek saatinde Beykoz Devlet Hastanesi çalışanlarına moral olmayı tercih etti. Hastane yemekhanesinde kurulan ses sistemi ve sazlarla kısa süreli bir mola veren çalışanlar, türkü söyleyip gönüllerince eğlendi.

Sağlık çalışanlarına Beykoz eski Kaymakamı Ahmet Katırcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'da türküleriyle destek olurken, programın sunumunu Ozan Derviş yaptı.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu'nun da takip ettiği programda, sağlık çalışanları kendileri söyledikleri türkülerle moral bulmaya çalışırken, özellikle mutfak personelinin coşkusu görülmeye değerdi.

Sağlıkçıların her buluşmasında sahne almayı ihmal etmeyen Beykoz Devlet Hastanesi Hemşirelerinden Öznur Yaman, bu kez de kendini gösterdi. Bayan Yaman sazlar eşliğinde 'nanay' isimli türküyü seslendirdi. Ahmet Katırcı ve Kazım Bozbay'da söylediği türkülerle sağlıkçılardan alkış aldı.

Haber Merkezi  

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Devlet Hastanesi