Beykoz Devlet Hastanesi'nde nöbet değişimi

  • 0
  • 13831
Beykoz Devlet Hastanesi'nde nöbet değişimi
Beykoz Devlet Hastanesi'nde nöbet değişimi
Beykoz Devlet Hastanesi'nde nöbet değişimi

Sağlık Bakanlığı'nda son yapılan atamalar Beykoz Devlet Hastanesi'ni de etkiledi. Hastane Yönetiminde ciddi değişiklikler yapıldı.

Hastane Yöneticisi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne görevlendirildi. Beykoz Devlet Hastanesi Yönetici ve Başhekimliği'ni vekaleten Başhekim Yardımcısı Abdurrahman Besler yürütüyor.

İdari ve Mali Hizmetler kadrosu değişti

Daha önce Erenköy Fizik Tedavi Hastanesi'ne müdür olarak görev yapan Halis Demir, Beykoz Devlet Hastanesi'ne dönüş yapmıştı. Son yapılan atamalarla birlikte Beykoz Ağız ve Dış Sağlığı Merkezi’nde Müdür olarak atanan Halis Demir'in yerine, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü olarak görev yapan Metin Şafak Beykoz Devlet Hastanesi'ne İdari ve Mali İşler Müdürü olarak atandı. 

Beykoz Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi olarak görevine devam eden Necibe Köse'nin yardımcılığına ise, daha önce Dr. Siyasi Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Mine Efe'nin ataması yapılırken, Elif Öztürk ise Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak aynı görevde kaldı.

Eski İlçe Sağlık Müdiresi Başhekim yardımcısı oldu

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimliğini ise vekaleten yürüten Abdurrahman Besler'in yardımcılarından Dr. Oğuz Ayhan ve Dr. Hatice Kınık'ın Başhekim yardımcısı olarak yeni dönemde de görevine devam edeceği bildirildi.

Beykoz ve Adalar'da İlçe Sağlık Müdiresi olarak daha önce görev yapan Dr. Çiğdem Gökçe'de Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim yardımcılığı görevine getirildi. Beykoz Devlet Hastanesi Yönetici ve Başhekimi'nin önümüzdeki günlerde atanacağı öğrenildi.

Haber Merkezi

Sarıyer’in küçükleri büyük hedeflere koşuyor
Önceki Sarıyer’in küçükleri büyük hedeflere koşuyor
Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Sonraki Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü