Beykoz Devlet Hastanesi'nde manevi buluşma

  • Güncelleme: 10.05.2019 16:16
  • Okunma: 11549 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi'nde her yıl geleneksel hale gelen iftar buluşması bu yıl Ramazan'ın 4. gününde gerçekleşti.
Beykoz Devlet Hastanesi'nde manevi buluşma

Hastane yemekhanesinde yaklaşık 300 personelin katıldığı iftar yemeğinde; Beykoz Devlet Hastanesi eski Başhekimlerinden; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yavuz Baştuğ, İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Yaşar Çelik ve Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Müdürü Halis Demir'de vardı.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, Başhekim Yardımcıları Dr. Abdurrahman Besler, Dr. Oğuz Ayhan ve Dr. Çiğdem Gökçe, Mali ve İdari Hizmetler Müdiresi Selda Ceylan, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse ve diğer yöneticilerin aynı sofrayı paylaştığı iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Beykoz Devlet Hastanesi'nin bir çok biriminde görev yapan; doktor, hemşire, ebe, asistan ve hizmetli çalışanlar aynı masayı paylaşarak, birlikte iftar yaptı. Hoş sohbetlerin yapıldığı iftar sofrasında, karşılıklı samimi duygular ifade edilirken, Hastane Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu yapmış olduğu konuşmada, Ramazan'ın maneviyatı üzerinde durdu.

Ramazan'ın birlik beraberlik ve dayanışma mevsimi olduğuna vurgu yapan Başhekim Erdoğdu, eski Başhekimler Doç. Dr. Yavuz Baştuğ ve Dr, Yaşar Çelik ve eski Müdür Halis Demir'e de katılımları nedeniyle teşekkürlerini ifade etti.

Ramazan'ın hayırlı ve bereketli olmasını dileyen Başhekim Erdoğdu, sağlık personelinin, vermiş olduğu hizmet bakımından kutsal bir görev yaptığını ve bu görevin Ramazan aylarında daha bir anlamlandığını söyledi. Başhekim Erdoğdu, "Ramazan ayında birlikte iftar yapmayı Yüce Mevla bize nasip etti. İnşallah Bayrama birlikte çıkmayı da Yüce Mevla hepimize nasip etsin" ifadelerini kullandı.

İftar sonrası yemek duası yapıldı. daha sonra ise yöneticiler, çalışan personel ile birlikte çay kahve içerek sohbet etti. Eski günler yad edildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz