Beykoz Devlet Hastanesi’nde Hemşireler haftası

  • 0
  • 14389
Beykoz Devlet Hastanesi’nde Hemşireler haftası
Beykoz Devlet Hastanesi’nde Hemşireler haftası
Beykoz Devlet Hastanesi’nde Hemşireler haftası
Beykoz Devlet Hastanesi’nde Hemşireler haftası

Beykoz Devlet Hastanesi’nde hemşireler haftası nedeniyle birimleri dolaşan Başhekim Süleyman Erdoğdu sağlıkçıları tebrik etti.

Her yıl 12 – 18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler haftası nedeniyle kutlama yapıldı. Hastane Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu Yardımcıları Numan Gündüz, Aybala Toptan, Sağlık bakım Hizmetleri Müdürü Aydan Dündar ve diğer idareciler hemşirelerin çalıştığı birimlere ziyaretler yaparak onları tebrik etti.

Günün hatırası olarak sağlıkçılara bardak hediye eden Başhekim Erdoğdu, “daha önce ifade ettiğim gibi sağlıkçıların hizmetlerini kutsal olarak nitelendiriyorum. Bütün Hemşirelerimizi tebrik ediyor, hepsine ayrı ayrı aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve esenlik diliyorum” şeklinde konuştu.

Hemşirelerin özellikle pandemi döneminde olağanüstü bir çaba sarf ettiklerine değinen Erdoğdu, “sağlık şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda kendisi de uzman hemşire olan Beykoz Devlet Hastanesi Sağlık bakım Hizmetleri Müdiresi Aydan Dündar da, “meslektaşlarını tebrik ederek, iyi çalışmalar diledi. Aydan Dündar, “meslektaşlarımızı hemşireler günü nedeniyle ziyaret ettik. Hem dertlerini dinledik, hem de bu özel günde yanlarında olduğumuzu göstermek istedik” şeklinde konuştu.

Beykoz Devlet Hastanesi’nde hemşireler günü için birimleri ziyaret eden heyette; Başhekim Süleyman Erdoğdu ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Aydan Dündar’ın yanı sıra, Başhekim yardımcıları Aybala Toptan, Dr. Numan Gündüz, müdür yardımcıları Mehmet Özgül, Fahri Aziret, Emel Öztürk ve Nevil Türkmen’de yer aldı.

Ziyaretlerin sonunda doğum günü olan Başhekim Yardımcısı Aybala Toptan için pasta kesildi. İdareler Aybala Toptan’ın yeni yaşını tebrik etti.

Haber Merkezi  

Beykoz’da imar planları tamamlanan mahalle sayısı 23 oldu
Önceki Beykoz’da imar planları tamamlanan mahalle sayısı 23 oldu
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz