Beykoz Devlet Hastanesi’nde hareketli saatler

  • 14.02.2020 17:17
  • Güncelleme: 14.02.2020 17:43
  • Okunma: 24540 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi eski başkanı Yücel Çelikbilek’in gözlem altında tutulduğu Beykoz Devlet Hastanesi ziyaretçi akınına uğradı.
Beykoz Devlet Hastanesi’nde hareketli saatler

Beykoz Belediyesi eski Başkanı Yücel Çelikbilek’in, önceki gün sabah saatlerinde Beykoz Soğuksu Mahallesi’ndeki evinde fenalaşması üzerine kaldırıldığı Beykoz Devlet Hastanesi’nde hareketli günler yaşanıyor.

Gün içinde çok sayıda insanın ziyaret ederek, Başkan Yücel Çelikbilek’in sağlık durumu hakkında bilgi almaya çalıştığı Beykoz Devlet Hastanesi her gün sayıları binlere varan ziyaretçilerini ağırlıyor.

Beykoz Belediyesi eski Başkanı Yücel Çelikbilek’in sağlık durumuna ilişkin bilgi almak ve aileye geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere Beykoz’un birçok kesiminden insanlarla birlikte üst düzey yöneticiler de Beykoz Devlet Hastanesi’ne gidiş gelişlerini sürdürüyor.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç da, Başkan Çelikbilek ailesini ziyaret etmek ve son durumla ilgili bilgi almak üzere hastaneye geldi.

AK Partili Yöneticileri, Beykoz Devlet Hastanesi’ne gelişlerinde İdari ve Mali Hizmetler Müdiresi Selda Ceylan ve Müdür Yardımcısı Mehmet Özgül karşılandı. Başhekim Süleyman Erdoğdu’nun eşlik ettiği heyet ilk etapta yoğun bakım servisi önünde bekleyişlerini sürdüren Çelikbilek ailesini ziyaret etti. Burada İl Başkanı Şenocak ve beraberindekiler Başkan Çelikbilek’in oğlu Ahmet Çelikbilek ile bir süre durum değerlendirmesi yaptı.

Aileye geçmiş olsun dileklerini ileten Şenocak ve beraberindekiler daha sonra Hastane Başhekim Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’nun makamına çıktı. Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, Beykoz Belediyesi eski Başkanı Yücel Çelikbilek’in sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

Başkan Çelikbilek’in sağlık durumu nasıl?

Başhekim Erdoğdu yapmış olduğu açıklamada, “Başkanımız Sayın Yücel Çelikbilek sağlık durumu hastanemize ilk geldiği oranla iyi. Devam eden tedaviye olumlu yanıt vermesi çok güzel bir gelişme. Hayati risk şu anlık söz konusu değil. Beklemediğimiz bir gelişme olmazsa Yücel Başkanımızı Pazartesi günü uyandırmayı planlıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Süreci bizzat kendisinin takip edip, yönettiğini de sözlerine ekleyen Başhekim Erdoğdu, Yücel Çelikbilek’in tedavisinin pazartesi gününden itibaren normal seyrinde devam edeceğini ifade etti.

Çelikbilek ailesi ise tedavinin normal seyir aşamasına geçmesi durumunda ziyaretçi hareketlerini daha kontrollü yapma zorunluluğunun ortaya çıkacağını ve bu konuya hassasiyet gösterilmesinin önem arz ettiğini dile getirdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz