Beykoz Devlet Hastanesi’nde geleneksel buluşma

  • Güncelleme: 23.05.2018 21:42
  • Okunma: 10555 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi’ndeki geleneksel iftar buluşmasında yaklaşık beş yüz çalışan aileleriyle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.
Beykoz Devlet Hastanesi’nde geleneksel buluşma

Beykoz Devlet Hastanesi personeli her yıl olduğu gibi bu yılda iftar sofrasında buluştu.

Başhekim Op. Dr. Süleyman Erdoğdu ve diğer idarecilerin yanı sıra Beykoz Ağız ve Dış Sağlığı Merkezi Müdürü Halis Demir’inde hazır bulunduğu iftar yemeğine yaklaşık 500 dolayında personel katıldı.

Doktor, hemşire, ebe ve diğer alanlarla çalışan personelin aileleriyle birlikte katıldığı yemeğe toplam katılım sayısı beklenenin üzerine oldu.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu’nun ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde; eski Yöneticilerden Op. Dr. Yaşar Çelik, Dr. Erol Akköse, Dr. Gökhan Dede, Beykoz Devlet Hastanesi İdari Hizmetler Müdür Vekili Mehmet Özgül, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü Necibe Köse, Müdür yardımcıları Mine Efe ve Aydan Dündar objektiflere takılan diğer isimler oldu.

Başhekim Erdoğdu konuşmasında, çalışanlarla iftar yemeğinde yeniden bir arada olabilmenin mutluluğunu yaşadığını ve davete icabet eden personele teşekkürlerini ifade ettiğini söyledi.

Süleyman Erdoğdu, sağlıkçıların özverili çalışmalarının her türlü takdirin üzerinde olduğunu ve insanlara sağlık hizmeti verebilmenin ulvi meslekler arasında bulunduğunu kaydederek, “bütün mesai arkadaşlarıma özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Beykoz Devlet Hastanesi iftar yemeğinde, çalışanlara; mercimek çorbası, patlıcan kebap, pirinç pilavı, salata ve baklava ikram edildi.

Haber Merkezi