Yaşam

Beykoz Devlet Hastanesi’nde düğün heyecanı…

Beykoz Devlet Hastanesi’nde düğün heyecanı…
09.09.2015 18:41
| | |
24005

Foto galeri Video galeri

Beykoz Devlet Hastanesi Personel Servisi’nden Büşra Demirkıran nişanlısı Mustafa Işık ile dünya evine girdi.

Beykoz Devlet Hastanesi Personel Servisi’nden Büşra Demirkıran nişanlısı Mustafa Işık ile dünya evine girdi.

Beykoz Devlet Hastanesi personeli mesai arkadaşları Büşra Demirkıran’ın düğününde stres attı. Yoğun iş temposunda fırsat bulamayan hastane personeli katıldıkları mesai arkadaşları Büşra Demirkıran’ın Cumhuriyetköy’de ki düğününde biraya geldi.

Büşra ve Mustafa Demirkıran’ın düğün törenine yaklaşık beş yüz dolayında davetli katılırken, Beykoz Devlet Hastanesi eski yöneticisi Dr. Yaşar Çelik ve Başhekim Yardımcısı Dr. Abdurrahman Besler’de konuklar arasındaydı.

Havai fişek gösterisi eşliğinde alana gelen çiftlerin nikâh töreninde ise oldukça heyecanlı oldukları dikkati çekerken, gelin Büşra Demirkıran’ın nikah şahitliğini Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Abdurrahman Besler üstlendi. Mustafa Işık’ın nikah şahitliğini ise Cengiz Yılmaz yaptı.

Nikâhta ilk soru Büşra Demirkıran’a soruldu… Oldukça heyecanlı bir şekilde “evet” diye bağıran bayan Demirkıran’ı ise damat Mustafa Işık daha yüksek sesle “evet” diyerek bastırmaya çalıştı.

Konuklardan yoğun alkış alan çiftler, nikâh memuresi tarafından eş olarak ilan edildikten sonra damat Mustafa Işık, gelin hanımın duvağını kaldırarak tebrik etti.

Daha sonra birlikte dans eden Büşra ve Mustafa Işık çiftine hediyelerini vermek isteyen konuklar uzun kuyruk oluşturdu. Takı töreninin oldukça uzun bir süre devam ettiği düğün töreninin devamında ise konukların eğlencesi vardı. Konuklar mesai arkadaşlarının düğününde gönüllerince eğlenerek unutamayacakları bir gece geçirdi.

Aynı zamanda Beykoz Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Necla Işık’ın kayınbiraderi olan damat Mustafa Işık’ın Selçuk Ecza Deposu Itriyat Bölüm Şefi olduğu öğrenildi.

Haber Merkezi  

Anahtar Kelimeler: Beykoz Devlet Hastanesi, Düğün, Nikah, Büşra Demirkıran, Mustafa Işık

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"