Beykoz Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı

  • 2
  • 16585
Beykoz Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı
Beykoz Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı
Beykoz Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı
Beykoz Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı

Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu’nun ülke genelinde yapmış olduğu atamalar sonucu yeni yöneticiler görevlerine başladı.

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Yaşar Çelik görevini Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’ya devretti. Beykoz Devlet Hastanesi  Başhekimlik makamında yapılan devir teslim töreni öncesi hastaneyi gezen Erdoğdu, Yaşar Çelik’ten bilgi aldı.

Dr. Yaşar Çelik’in hastanede devam eden tadilatla ilgili de bilgi verdiği Erdoğdu, Beykoz Devlet Hastanesi'nin daha önce görev yaptığı hastaneden büyük olduğunu söyledi.

Başhekimlik makamında yapılan devir teslim törenine diğer idarecilerde katıldı… Burada duygulu bir konuşma yapan Dr. Yaşar Çelik, “Beykoz Devlet Hastanesi’nde 5 yıl başhekim yardımcılığı 2 yılda yöneticilik yaptığını ifade ederek, bir personelin ismini söyleseniz soy ismini ben söylerim” şeklinde konuştu.

Yeryüzünde en adaletli yönetici olarak Hazreti Ömer’in bilindiğini, bu çerçevede, Peygamberimiz Hazreti Muhammed (SAV)’in,  ‘Bir günün adaleti 70 yıllık nafile ibadetten üstündür’ hadisi şeriflerini rehber edinerek, o felsefeyle hareket ettiğini kaydeden Yaşar Çelik, “ama buna rağmen hatalarım olmuştur. Ama bende Hazreti Ömer değilim ki, Yaşar Çelik’im şeklinde konuştu.

Dr. Çelik sözlerinin sonunda, “Beykoz Devlet Hastanesi personelinin beni sevdiğini biliyorum. Bende onları seviyorum” ifadelerini kullandı.

Biz bu kervanda sadece bir yolcuyuz

Beykoz Devlet Hastanesi yeni Yöneticisi ve Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’da konuşmasında bu kervan içinde bir yolcu olduklarını ifade ederek, “nasibimizde Beykoz vardı… Bizim için ülkemizin her karış toprağı ve her bir ferdi aynı öneme sahiptir… İnsanımıza ve ülkemize hizmet etme lütfü keremi bu kez Beykoz’da bize kısmetmiş. Dolayısıyla bu anlayışın ülkesini seven herkes için geçerli olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Beykoz’a iki bucuk yıl görev yapmak üzere geldiğini, hali hazırda görev yapan personelle ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceklerini kaydeden Süleyman Erdoğdu, yeni atanan idarecilere hayırlı olsun dileklerini iletirken, eski yönetici Yaşar Çelik’e de hizmetleri nedeniyle bir plaket verdi.

Dr, Yaşar Çelik’e daha önce başhekim olan Dr. Abdurrahman Besler’de teşekkür amaçlı bir çiçek takdimi yaptı. Dr. Çelik ise devir teslim programına katılan tüm personelle tek tokalaşarak, haklarını helal etmelerini istedi. Çelik, “ben herkese hakkımı helal ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABER:

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi'nde değişiklik

Haber Merkezi

Beykoz’dan dört tır dolusu yardım malzemesi yola çıkıyor
Önceki Beykoz’dan dört tır dolusu yardım malzemesi yola çıkıyor
İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek
Sonraki İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek
Yorumlar (2 Yorum)

fatma altun (10 yıl önce)

Yaşar Bey geçmiş olsun

Şahin ÇINAR (10 yıl önce)

Görevi devreden ve devralan iki dost ve güzel insana haklarında hayırlı olması temennisinde bulunuyorum

Yorum Yaz