Yaşam

Beykoz Devlet Hastanesi’nde acı gün

Beykoz Devlet Hastanesi’nde acı gün
13.10.2017 20:02
| | |
19083

Video galeri

Yakalandığı apansız hastalıkla beş yıldır yaptığı mücadeleyi kaybeden eski müdür yardımcısı Tevfik Çelebi vefat etti.

Beynindeki tümörle beş yıldır savaş eden Beykoz Devlet Hastanesi eski müdür yardımcısı genç yaşta hayata veda etti. Önceki gün vefat eden Tevfik Çelebi’nin yakınları ve Beykoz Devlet Hastanesi çalışanlar kara haberle birlikte derin üzüntü yaşadı…

Beykoz Devlet Hastanesi’nde 30 yıl görev yaptıktan sonra rahatsızlığı nedeniyle zorunlu olarak emekliliğe ayrılan Tevfik Çelebi, çalıştığı yere son olarak tabut içinde geldi.

Beykoz Devlet Hastanesi Tepe Üstü Ek Hizmet Binası önünde Çelebi için düzenlenen törene çok sayıda hastane çalışanı, hastane yöneticileri, Çelebi’ni eski mesai arkadaşları ve ailesi katıldı.

30 yıl Türkiye’ye hizmet etti

Burada bir konuşma yapan Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Adburrrahman Besler, “merhum Tevfik Çelebi 30 yıl Beykoz Devlet Hastanesi’nde hizmet etmekle aslında Türkiye’ye hizmet etti” dedi.

Tevfik Çelebi’nin iyi bir mesai arkadaşı olduğuna da değinen Başhekim Besler, Tevfik Çelebi’ye Allah’tan rahmet, ailesine ise sabır dileklerinde bulundu.

Tevfik Çelebi’nin mesai arkadaşlarıyla vedalaştığı tören sırasında Çelebi’ni eşi, dakikalarca gözyaşı döktü. Bayan Çelebi’yi Beykoz Devlet Hastanesi hemşireleri teselli etmeye çalıştı.

Tevfik Çelebi için daha sonra Paşabahçe Merkez Camii’nde Cuma namazının ardından cenaze namazı kılındı. Burada kılınan cenaze namazına Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdurrahman Besler, Beykoz Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden Yrd. Doç. Dr. Yavuz  Baştuğ, Op. Dr. Yaşar Çelik, Hastane Müdürü Halis Demir, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve çok sayıda hastane çalışanı katıldı.

Kılınan cenaze namazı sonrası Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları ve diğer aile dostlarından Çelebi’ye haklarını helal etmeleri istendi.

Namaz sonrası, merhum Tevfik Çelebi’nin naaş, toprağa verilmek üzere memleketi Ordu’ya doğru yola çıktı.

58 yaşındaki Tevfik Çelebi evli ve 2 kız çocuğu babasıydı…  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Tevfik Çelebi, Vefat, Cenaze, Beykoz Devlet Hastanesi

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"