Beykoz Devlet Hastanesi'nde 23 Nisan coşkusu

  • 0
  • 8747
Beykoz Devlet Hastanesi'nde 23 Nisan coşkusu
Beykoz Devlet Hastanesi'nde 23 Nisan coşkusu
Beykoz Devlet Hastanesi'nde 23 Nisan coşkusu
Beykoz Devlet Hastanesi'nde 23 Nisan coşkusu

Beykoz Devlet Hastanesi'nde çalışan personelin çocuklarının günü geçirdiği ve zaman zaman çeşitli aktiviteler yaptıkları kreş çocukları 23 Nisan coşkusu yaşadı.

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi'ni ziyaret eden 40 çocuk Hastane Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu'nun konuğu oldu. Başhekim Süleyman Erdoğdu, Başhekim Yardımcısı Abdurrahman Besler, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse, Mail ve İdari Hizmetler Müdür Vekili Mehmet Özgül ve müdür yardımcıları  Aydan Dündar ve Mine Efe çocuklara yakın ilgi gösterdi.

Çocuklara şeker, balon ve Türk Bayrağı hediye Başhekim Süleyman Erdoğdu, 23 Nisan'ın dünyadaki tek çocuk bayramı olduğuna işaret ederek, "çocuklar bizim geleceğimizdir. O nedenle onları önemsiyor ve böyle milli bayramlarımız vesilesiyle kendilerini kabul ediyor, gelecekte bu ülkenin değerlerine sahip çıkmalarını arzuluyoruz" dedi.

Koltuğu iki kişi paylaştı...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makam koltuğunu Yusuf Tır ve Elif Arya Polat'a teslim eden Başhekim Süleyman Erdoğdu, çocuklarla kısa süreli sohbet ederek, bazı bilgiler verdi.

Koltukta oturmaktan sıkılan çocuklar, koltuktan kalkınca Başhekim Erdoğdu,"bizim çocuklar yönetici olmak istemiyor her halde koltuğu çabuk terk ettiler" diye espri yaptı. Kreş çocukları öğretmenlerinin isteği üzerine Hastane yöneticilerine birde 23 Nisan şarkısı söyledi. Şarkı sonrası yöneticilerin alkışlaması çocukların gülüşmelerine neden olurken, Başhekimlik makam odası renkli görüntülere sahne oldu.

Hastane yönetimi küçük ziyaretçilerini tebrik ederek uğurladı.

Haber Merkezi  

O halde düşünelim! OHAL’DEN kimler korkar?
Önceki O halde düşünelim! OHAL’DEN kimler korkar?
İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek
Sonraki İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz Belediyesini ziyaret edecek